Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 ознак того, що він виявиться небезпечним у ліжку

5 ознак того, що він виявиться небезпечним у ліжку

Тобі подобаються «погані хлопці»? Обережно, так недовго загратися і нарватися на великі неприємності. Ось кілька порад від фахівців про те, як не наштовхнутися на чоловіка, про ніч із яким ти можеш гірко-гірко пошкодувати.

Є абсолютно очевидні прикмети того, що з цим хлопцем краще ніяких постільних справ не мати: наприклад, якщо ти знаєш, що у нього за плечима є погана історія, пов’язана з сексуальним насильством. Або він навідріз відмовляється використовувати кондом. Але деякі речі ти можеш легко сплутати з грою, легким фетишизмом або його невеликими дивацтвами.

1. Він – «крутий чувак», який вважає, що правила писані не для нього

Хлопець, який крутий як схил скелі, може здатися тобі прикольним і класним, і це ж так шикарно, коли він забив на роботу, щоб побути з тобою, або накричав на того роззяву, який ненавмисно штовхнув тебе в магазині, але чоловіча поведінка в спальні (і це не дивно) не надто відрізняється від його поведінки поза нею. Спальня – це те місце, де тобі захочеться, щоб твій партнер дотримувався деяких правил (безпеки, гігієни, поваги), але «крутий хлопець» і тут може вирішити, що для нього закон не писаний.

2. Якщо він перший раз спробував завоювати тебе, ти відшила його, але він не відступає і продовжує домагатися свого

Це складний момент, тому що багато романтичних комедій присвячені тому, як чоловік невпинно ганяється за красунею, яка продовжує ігнорувати його, але в кінцевому рахунку чоловік отримує винагороду за свою завзятість, і кохана дівчина падає в його обійми.

У житті від таких наполегливих залицяльників варто триматися подалі, оскільки це є  ознакою сексуального примусу або схильності до сексуального насильства, і може привести до зґвалтування.

3. Його фетиші – це приниження або фізично хворобливий статевий акт

Це не те ж саме, що БДСМ, де принизливі і хворобливі дії відбуваються за обопільною згодою партнерів. Ні, це коли хлопець отримує задоволення, знаючи, що він зробив тобі боляче. Вважається, що такі розлади не лікуються: якщо хлопця заводить приниження, це залишиться його головним сексуальним інтересом на все життя.

4356714. На вечірках він тримається особняком і взагалі антисоціальний

Тихий хлопець в кутку, не особливо товариський – в крутому, харизматичного сенсі (не тому що сором’язливий, а такий собі самодостатній «вовк-одинак») – також може виявитися різновидом хлопця, який не звертає уваги на соціальні умовності. Це свідчить про байдужість до чужого комфорту, і може бути прикметою схильності до сексуального насильства.

5. Коли у тебе немає настрою зайнятися сексом, і ти відмовляєшся, він ще більше збуджується

Більшість хлопців відстане, якщо ти відмовилася, навіть якщо і зробить це неохоче. Але ті, хто схильний до сексуального насильства, по-справжньому заводяться, зустрічаючи найменший опір, і це може бути сигналом про небезпеку.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено