Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСім способів продовжити сексуальне задоволення

Сім способів продовжити сексуальне задоволення

Ти тільки починаєш розуміти, що відбувається – а все вже закінчилося. Знайома ситуація? Не біда, вона поправима! Якщо зібрати кращі поради з книг на цю тему, ми дізнаємося, що існує чимало способів зробити секс досить довгим, щоб ти встигла їм насолодитися. Наприклад:

1. Якщо він помастурбує заздалегідь. Якщо ви пам’ятаєте фільм «Всі без розуму від Мері», то знаєте, що інакше це «все одно, що ходити всюди з зарядженим пістолетом». Розрядка за годину або дві до побачення з тобою допоможе твоєму хлопцеві уникнути передчасної еякуляції. Щоб він збудився повторно, почни повільні і інтимні пестощі. Оскільки сильне напруження вже знято, він зможе синхронізуватися з твоїм ритмом збудження.

2. Спробуйте якусь безглузду позу з зав’язуванням у вузли. Коли ви вже довго разом, його тіло звикає швидко реагувати в звичних позиціях. Нові пози – незнайомі, не дуже зручні або легкі для виконання – дозволять затягнути процес.

3. Спробуйте техніку «утриматися на краю» (відому також як «Подумай про бейсбол»). Коли він буде близький до фіналу, попроси його зупинитися і почекати хвилинку, поки напруження не спадатиме. Можливо, подумати про щось, що мало пов’язане з сексом. У кожного є оргазмічна «точка неповернення». Ця техніка дозволяє тренуватися відтягувати цей момент: він зможе все довше «залишатися на краю» (і все довше радувати тебе).

sex-app4. Стисни основу його пеніса. Це можна робити рукою або за допомогою ерекційного кільця. Це в буквальному сенсі зупиняє еякуляцію – як шланг перетиснути. Але дивися, не зігни його пеніс навпіл! Просто обережно, але міцно стисни.

5. Запропонуй йому робити разом вправи Кегеля, займатися йогою і пілатесом. Усі вони зміцнюють м’язи тазового дна, які допомагають контролювати оргазм (так, не дивуйся, вправи Кегеля – не тільки для жінок).

йогой6. Спробуйте перпендикулярні пози. Це позиції без проникнення, які дозволяють уникнути стимуляції найбільш чутливих зон статевого члена (наприклад, нижньої сторони голівки). При таких позах член не вводиться в піхву, жінка просто ковзає туди і назад уздовж члена. Ви можете зробити це, лежачи «ложечками» або обличчям один до одного на боці, отримуючи задоволення і не доводячи партнера до нестримного і передчасного оргазму.

7. Використовуйте аптечну інтимну продукцію з анестетиком. Це може бути непросто, тому що варто діючій речовині потрапити куди не було задумано – і прощавай, весь сексуальний настрій. Уважно читайте інструкції перед застосуванням!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено