Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧому не варто зберігати цноту до весілля

Чому не варто зберігати цноту до весілля

Саманта Пагслі виросла в релігійній сім’ї. Ставши успішним письменником-фрілансером і фотографом, вона розповідає про свій жахливий досвід першої шлюбної ночі.

«Рано чи пізно кожна дівчина втрачає цноту,
то краще, щоб цю операцію здійснив знаток,
професіонал, так би мовити. Багато молодих чоловіків діють так невміло і необережно
що дружини залишаються фригідними назавжди»

Генрі Міллер

Уявіть, що вам десять років, і ви – дівчинка, яку виховують у суворої релігійній сім’ї. Ви ходите в четвертий клас, граєтесь з ляльками Барбі і уявляєте себе русалкою щоразу, коли приймаєте ванну. Хлопчики здаються вельми непривабливими, обдертими та сопливими істотами. Думки про те, що можна любити і дівчаток, коли виростеш, навіть не можуть з’явитися в голові. Місячні почнуться тільки через кілька років. Уявлень про секс немає ніяких.

Але вже потрібно прийняти на себе зобов’язання, дати страшну клятву перед Богом – залишатися незайманою до весілля. Вірити, що справжня любов почекає, і утримуватися від статевого життя з цього моменту і до дня, коли ви вступите в повноцінний біблійний шлюб. А також утримуватися від сексуальних думок, особливих дотиків, порнографії і дій, які, як відомо, можуть привести до сексуального збудження. Разом з іншими дівчатами в церкві ви даєте таку клятву, зніяковіло перезираючись.

Церква вчить, що секс – виключно право одружених людей, з метою народження потомства. Позашлюбні статеві відносини – це брудно і грішно, ви потрапите в пекло, якщо будете цим займатися. Як у дівчини, у вас є відповідальність перед майбутнім чоловіком, ви повинні залишатися «чистою» для нього. Цілком імовірно, що ваш майбутній чоловік не буде «чистим», тому що він не несе таку відповідальність згідно з Біблією. І звичайно, якщо ви християнка, то потрібно простити йому минулі гріхи і віддатися повністю, душею і тілом.

Після весілля це першочерговий обов’язок – задовільнити сексуальні потреби чоловіка. Вам нескінченно повторюють, що якщо ви залишитеся чистою, ваш шлюб буде благословенний Богом, а якщо ні – він розвалиться і згниє, все закінчиться трагічним розлученням. Ви вірите в це, чому б і ні? Якщо ви молоді і наївні, люди навколо, здається, знають, про що вони говорять. І потім, все ж розуміють, що ви прийняли обітницю незайманості, це ніби написано у вас на лобі. Батьки пишаються вами. Релігійна громада аплодує вашій праведності.

angel-0004

Минають роки, ви носите свою незайманість як знак честі. Церква застерігає, що не можна зриватися: повинен бути приклад для наслідування, який надихатиме інших дівчат. Якщо ця тема коли-небудь з’являється в розмові, ви гордо заявляєте про свою чистоту, адже більше радощів не залишається.

Далі є, як мінімум, два варіанти розвитку подій. Про перший написав Буковскі:

«І потім я вийшов і на годину пізніше зустрівся з моєю кореспонденткою; вона була страшенно стара, майже так само стара, як і я, не особливо сексуальна, і вона дала мені дуже важке сире яблуко, яке я жував рештою зубів <...> і вона сказала: “Я хочу сказати тобі один секрет”, – і я відповів: “Я знаю. Ти незаймана, і тобі 35 років” ».

Другий варіант, майже нереалістичний, що ви зустрічаєте того самого люблячого, розуміючого і доброго чоловіка, який готовий чекати. Коли ви розповідаєте йому про свою обітницю, він не корчить страшні гримаси, а делікатно говорить, що це ваше тіло і ваш вибір, і він його поважає. Вам здається, що ви потрапили в казку, але її отруює постійне почуття провини. Ви не розумієте, де проходить лінія забороненої сексуальності, яка зіпсує ваш майбутній шлюб і відправить прямо в пекло. Чи може він доторкнутися до вашої грудей? А якщо випадково? Чи можна побачити один одного голими? А в сауні? Так ви і живете з нездоровою сумішшю гордості, страху і провини до самого дня весілля.

Ви отримуєте поздоровлення від знайомих, що зуміли зберігати свою цноту так довго. Коментарі можуть бути цікавими: «Як вам це вдалося?», – Або огидними: «Ух, здається, вам буде над чим потрудитися в шлюбну ніч». Але ви не звертаєте уваги на насмішників, адже ви стоїте на п’єдесталі як незайманий, ідеально-християнський талісман.

Отже, ви втрачаєте цноту під час першої шлюбної ночі зі своїм чоловіком, все так, як і обіцяли в дитинстві. Ви стоїте у ванній в білій білизні, що символізує чистоту, і дивитеся в дзеркало, думаючи: «Я зробила це. Я була доброю християнкою». Але чомусь не чути хору ангелів, з раковини не струмує небесне світло. Просто ви і ваш чоловік в темній кімнаті з презервативом і тюбиком крему.

Секс – це боляче. Ви знали, що так буде, адже «вони» попереджали: перший раз – дуже незручно. Але вони не говорили, що ви будете тихо плакати у ванній після цього. Вони не говорили, що коли у вас буде медовий місяць, ви будете плакати знову і знову, тому секс здається брудним, і ви відчуваєте, що це гріх, незважаючи на те, що ви одружені, і все має бути добре.

Коли ви повертаєтеся додому після весільної подорожі, то не можете більше дивитися нікому в очі. Адже всі розуміють, що ви більше не незаймана, і дивляться з липкою, ретельно прихованою усмішкою. Батьки, друзі, колеги, церква – знають, що ви заплямовані. В вас більше немає нічого особливого. Цнота була настільки невід’ємною частиною життя, таким культом і фетишем, що важко уявити себе без неї.

p-548

Краще не стає. Ви намагаєтеся не роздягатися перед чоловіком. Боїтеся цілувати його дуже часто або дуже довго, щоб він не завівся. Боїтеся навіть лягати спати – раптом він захоче зайнятися сексом. Але якщо хоче, то це ваш обов’язок. Ви повинні робити його щасливим, якщо по-справжньому любите, і задовольняти його потреби. Ви все зробили правильно, дали клятву і залишилися їй вірні. Де ж благословенний шлюб, який вони обіцяли?

У якийсь момент ви зламаєтеся і все розкажете, тому що не можна більше тримати це в собі. Ваш чоловік-фемініст (а хто ще, якщо він поважав право жінки самій розпоряджатися своїм тілом?) Буде в жаху від того, що ви займалися сексом, коли переживали таку відразу, і дуже засмутиться, що весь цей час заподіював вам біль. Можливо, він порадить вам піти до психотерапевта, і це непогане рішення.

Юні дівчата хочуть вірити в казки. «Дай клятву, і Бог буде так сильно тебе любити і так тобою пишатися! Не займайся сексом до весілля, і небеса подарують тобі чудесного люблячого чоловіка, з яким ти будеш жити щасливо до кінця своїх днів », – кажуть їм. Але ніякого «довго і щасливо” не вийде. Невинність буде роками контролювати вашу особистість, як паразит, який говорить, що ви – гідна схиляння ікона, одночасно роз’їдаючи вас зсередини марнославством, завищеними очікуваннями і страхом. Ви станете чужою у своєму тілі, соромлячись його так сильно, що секс буде лише деморалізуючим досвідом.

Можливо, ви залишитеся релігійною, можливо – ні. Церква і сексуальність суперечать одна одній і багато хто відчуває себе набагато краще, вибравши секс. Вони починають битву, щодня нагадуючи собі, що їх тіло належить їм, а не дитячим страхам і клятвам. Рішення, які ви прийняли колись давним-давно, не повинні визначати вашу особистість зараз. Нормальні люди займаються сексом тому, що у них є сексуальні потреби, а не через обов’язки виконувати бажання чоловіка.

001ec949c4c0128ac1f422

Вся концепція невинності існує тільки для того, щоб придушувати і управляти жіночою сексуальністю. І, треба сказати, церква – не єдиний соціальний інститут, який цим користується. І це найстрашніше. Можна привести схожі приклади тиску з інших сторін, де не буде і слова про релігію.

Немає нічого поганого в тому, щоб зберігати цноту до шлюбу тому, що вам так хочеться – тільки переконайтеся, що це саме ваше бажання, а не зовнішній вплив. Все котиться в пекло не тому, що ви порушуєте обіцянки, а тому, що дозволяєте іншим контролювати вашу сексуальність. Наслідки цього можуть бути навіть руйнівними.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 4Написати свій коментар
  1. “невинність” -русизм, а правильно “цнота” :))

  2. Дякуємо за зауваження

  3. Ця стаття дуже шкiдлива пропаганда проти моралi. Щей на християнство наiжджають,хоч кожна нормальна релiгiя схвалюэ цноту i проти дошлюбного сексу.
    Взагалi нетреба бути релiгiйною щоб проводитись як людина ,а не як тупа мавпа.

  4. Біблія вчить те що секс є благословенним (для продовження роду або насолоди) Богом тільки у сім’ї, а все що поза шлюбом це блуд: ” блудники,…, перелюбники Божого Царства не в спадкують”! (1Кор. 6:9-10) Якщо дівчина чи хлопець вирішили берегти себе, не просто як релігійний обряд, а для Бога живого Бога який є учора сьогодні Той Самий люблячий, турботливий, прощаючий, вірний. Він сказав: “не залишу і не покину тебе”! Одним словом Бог дасть хорошого чоловіка чи жінку для створення сім’ї , якщо ми в Нього будемо просити з вірою! До того ж всього Бог є автором, творцем сексу і Він дав інструкцію біблію, щоб займатися сексом тільки у сім’Ї! Недотримання біблійних норм призвело до мільйонів абортів, розбещення неповнолітніх, венеричних захворювань і багато, багато іншого!
    Бережіть себе так буде краще, для вашої майбутньої сім’ї! Нехай Бог вам у цьому допоможе!

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено