Підписуйтесь на оновлення у FB або VKРечі, які непомітно роблять тебе нещасливою

Речі, які непомітно роблять тебе нещасливою

Всі ми хочемо бути щасливими, але іронія полягає в тому, що є речі, які роблять нас нещасними. Ось лише деякі з них!

1. Ти витрачаєш час на соціальні медіа

Дослідження показало, що використання популярних соціальних медіа знижує загальне почуття задоволення життям. Це відбувається через те, що соціальні медіа викликають неминуче почуття порівняння, і в результаті ти приходиш до висновку, що твоє життя не так повноцінней, як у людей, яких ти бачиш в Інстаграме.

2. У тебе негативна атмосфера на роботі

Учені говорять про те, що стрес провокує не великий обсяг роботи, а негативне середовище, яке утворюється в офісі. Так відбувається, коли працівники відчувають, що до них несправедливо ставляться або недооцінюють їх професійні якості. Зрозуміло, все це негативно впливає на загальне відчуття благополуччя.

3. Ти порівнюєш себе з іншими

Психологи стверджують, що постійне порівняння себе з іншими людьми є одним з найбільш надійних способів відчути себе менш радісною життям. Це призводить до ревнощів і образ.

4. Ти не займаєшся спортом

Численні дослідження свідчать про те, що регулярні фізичні вправи значно знижують рівень стресу і покращують настрій. Це означає, що ти дійсно будеш відчувати себе набагато краще в цілому, якщо час від часу будеш приділяти увагу спорту.

спортом

5. Ти переоцінюєш свої сили

Всьому є межа. Вчені кажуть, що одного разу твої гормони перестають справлятися зі стресом, і тоді ти відчуваєш себе пригніченою. Тому надзвичайно важливо знаходити час для повноцінного відпочинку і поповнення запасів енергії. Здоровий сон найкраще допоможе тобі відновити сили.

6. Ти не займаєшся творчістю

Згідно з дослідженням, ми відчуваємо щастя, коли наш розум і тіло з’єднуються в єдиному пориві. Найкращі моменти зазвичай відбуваються, коли розум і тіло працюють на межі своїх можливостей, причому зазвичай в творчих починаннях, таких як живопис або танці.

творчетвом

7. Ти думаєш, що твоєму щастю щось заважає

Думати, що ти будеш по-справжньому щаслива, коли у тебе буде великий будинок або високооплачувана робота, це велика помилка. Ми схильні забувати, що кожен новий етап приносить нові турботи, на кшталт податків на майно або підвищеного стресу. Щасливою ​​потрібно бути тут і зараз.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено