Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк знайти час на себе: поради психолога

Як знайти час на себе: поради психолога

Часто ми настільки зайняті, що в повсякденній рутині геть забуваємо приділяти час самій собі. Пам’ятай, що відпочивати так само важливо, як і працювати, тому читай наші поради про те, як все-таки знайти час для себе коханої.

1. Зроби себе пріоритетом

Це може здатися егоїстичним, але якщо ти поставиш себе на перше місце, все, швидше за все, стане на свої місця. Ти повинна бути здорова і повна сил, щоб повноцінно працювати, тому не забувай відпочивати і відновлювати сили.

2. Вставай на годину раніше

Якщо ти відчуваєш, що в тебе не вистачає часу протягом дня, щоб встигнути все зробити і відпочити. До речі, вчені говорять, що «жайворонки» більш активні, веселі і менш схильні до депресії. Намагайся лягати спати і прокидатися раніше.

3. Відпусти ситуацію

Це непросто, але спробуй абстрагуватися і подивитися на складну ситуацію з боку. Розслабся і припини нервувати, це допоможе тобі зосередитися і знайти свіже рішення проблеми. Не соромся попросити допомоги у інших.

4. Заведи щоденник

Якщо ти ніяк не можеш викроїти час на себе, внеси його в розпорядок дня серед інших справ. Звучить трохи безглуздо, але коли ти заплануєш щось в календарі, тобі буде складніше скасувати або пропустити це. Постався до цього серйозно.

не успевает5. Не відчувай провини

Іноді люди відмовляються від необхідних вчинків, тому що відчувають себе винними. Такі ситуації потрібно переглянути, бо ти здійснюєш ті чи інші вчинки виходячи з того, що ти цього варта, а егоїзм тут ні при чому.

6. Навчися говорити «ні»

Говорити іншим «ні» абсолютно нормально, і ти не повинна соромитися це робити через острах конфлікту або небажання розчарувати інших людей. Твої друзі і сім’я повинні розуміти, чому ти їм відмовляєш, адже вони бажають тобі тільки найкращого.

Джерело

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. Бути собою, любити себе, і час з*явиться на Ресурсі Mentality також цікава інформація від психологів mentality.com.ua

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено