Підписуйтесь на оновлення у FB або VKП’ять ознак, що чоловік одружений

П’ять ознак, що чоловік одружений

У вас новий симпатичний кавалер, але точить черв’ячок сумнівів? Підозрюєте, що шанувальник не вільний і серце його зайняте іншою? Давайте розбиратися, як це можна з’ясувати.

Чоловік носить кільце на безіменному пальці правої руки. Тут ви можете, звичайно, сказати: «Спасибі, Кеп!», але особисто у мене був такий випадок. Залицяльник носив, правда, печатку. На моє пряме питання почав розповідати, що розлучився чотири роки тому, але звичка носити прикрасу залишилася. Знайте, в таких випадках ви маєте справу з особливо цинічним персонажем. На питання, з ким живе, теж відповідав ухильно. Я досить швидко з’ясувала, що він дійсно розлучився кілька років тому, але … зараз одружений вдруге. А як я це дізналася, читайте нижче.

Часто не бере мобільний, особливо ввечері. Звичайно, ми всі буваємо зайняті або не чуємо дзвінка. Але якщо у вас виникли сумніви щодо статусу нового знайомого, спробуйте подзвонити йому пізно ввечері, але ще в пристойний час. Наприклад, о 21:00 – вже повернувся додому з роботи, але спати ще не ліг. Надішле у відповідь SMS або передзвонить хвилин через 10 з вулиці, нібито вийшов за сигаретами – з великою часткою ймовірності ваші підозри справедливі.

женатРегулярно пропадає на кілька днів без видимих ​​причин. Ви провели чудове побачення, реготали і базікали без угаву, але кавалер зник. Одна справа, якщо він так і не з’явився, ну, може, вирішив, що вам все ж не по дорозі. Але якщо він то з’являється, то знову зникає без попередження – зовсім не обов’язково, що він секретний агент на завданні. Швидше просто проводить час із сім’єю. Особливо це стосується вихідних днів і свят.

Із цієї ж опери – різка зміна планів. Наприклад, ви домовилися вирушити ввечері до ресторану, але в останній момент отримуєте SMS: «Сьогодні не можу, потім передзвоню». І так через раз, ну або через два – на постійній основі. А коли передзвонює, розповідає фантастичні історії: в ліфті застряг, бабусю через дорогу переводив, рятував світ …

женат 1Мало розповідає про себе. Самий мінімум: віхи біографії і в загальних рисах про роботу. Ніяких веселих історій з життя, ніяких подробиць. Звичайно, можливо, ваш знайомий просто зануда і сухар, але, може, він боїться бовкнути зайвого? А якщо у нього прослизає займенник «ми» – то це прямий привід уточнити, хто ці «ми».

Узагалі, якщо ваші підозри стають все сильніші, не варто себе мучити невідомістю. Спокійним тоном попросіть показати паспорт, пояснивши, що це важливо для вас. Тут важливо не поводити себе як прокурор на допиті, якщо тільки це не персонаж із першого пункту, його не шкода! Як показує практика моя і моїх подруг: адекватний чоловік, якому нема чого приховувати, спокійно продемонструє документ. Один чоловік моєї знайомої після цього зізнався: «У той момент я зрозумів, що ти – серйозна дівчина, якій не байдуже з ким спілкуватися, і варто до тебе придивитися краще».

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено