Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 способів публічно фліртувати з чоловіком

10 способів публічно фліртувати з чоловіком

Зараз 2016 рік і немає абсолютно ніяких причин, через які жінки повинні сидіти і чекати, поки з ними познайомиться пристойний чоловік. Скористайся нашими порадами і бери ініціативу в свої руки!

1. Дай йому свою візитну картку. Яким чином? Ну вигадай що-небудь!

2. Нахабно встань перед ним у черзі в кав’ярні, але при цьому оплати його каву сама. Нехай він думає, що ти напориста і багата.

3. Запитай його, яку книгу він читає, а потім скажи, що вона цікава, але інша книга того ж автора набагато краща.

4. Розіграй падіння на тротуар прямо перед ним, щоб він встиг тебе зловити. Таким чином ти оціниш його м’язи.

5. Нахилися ближче, візьми його за руку і запитай, чи ненавидить він понеділки. Отримавши позитивну відповідь, скажи, що у вас так багато спільного.

6. В якості альтернативи зроби те ж саме, але запитай, чи не думав він, що понеділок – найкращий день тижня. Він або спробує тебе переконати, або – о, диво! – погодиться.

флирт
7. Якщо ти в барі, то запитай, чи пробував він якийсь вигаданий коктейль. Він відповість, що ні, а ти пригости його коктейлем із наявного асортименту.

8. Плесни його по плечу і запитай, чи не в найближчий спортзал він йде. Таким чином ти дізнаєшся, чи ходить він до спортзалу і, якщо так, то до якого саме.

9. Запитай, який новий ресторан із незвичайною кухнею він може тобі порекомендувати. Звичайно, скажи при цьому, що просто любиш пробувати все нове.

10. Візьми і просто підійди до нього. Привітайся і скажи, що він тобі подобається. Він буде так вражений твоєю раптовою увагою, що з ним можна робити все, що завгодно.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено