Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧому чоловіки стають підкаблучниками?

Чому чоловіки стають підкаблучниками?

Співробітники Monash University (Австралія) провели дослідження і з’ясували, що звичка деяких чоловіків у всьому погоджуватися з жінками зовсім не закладена природою.

Вони попросили 39 осіб підтвердити або спростувати 192 факти з області біології, історії медицини і фізики, деякі з яких були правдивими, а деякі – помилковими. Завдяки МРТ-скануванню вчені побачили, що, відповідаючи згодою на неприйнятну для себе точку зору, внутрішньо люди продовжували протестувати. На сканах їх мозок буквально спалахував в тих областях, які відповідають за турботу. Погоджуючись, вони всього лише намагалися уникнути стресу, повідомляє журнал Frontiers in Neuroscience.

Таким чином, фраза «Так, люба» може серйозно нашкодити здоров’ю підкаблучника, привести до розвитку тривожних станів і депресії, неможливості приймати рішення, зробили висновок фахівці.

Окрім того, м’який характер робить цих людей більш вразливими перед тиском оточуючих. Тому вчені рекомендують вчитися сперечатися і сваритися так, щоб уникнути стресу.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено