Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 причин зайнятися сексом прямо зараз

5 причин зайнятися сексом прямо зараз

Секс придуманий не тільки для задоволення і продовження роду, запевняють вчені. Інтимні ласки можуть зміцнити здоров’я, якщо робити це як мінімум 3 рази на тиждень. Є п’ять причин, за якими не варто від них відмовлятися.

Секс покращує настрій

Окрім фізичної і емоційної розрядки, яка відбувається в процесі занять любов’ю, в організмі утворюються ендорфіни – гормони радості і задоволення. Ці хімічні речовини роблять нас щасливими. Одночасно в крові підвищується рівень окситоцину – гормону любові й прихильності. Він зближує людей, змушуючи їх відчувати турботу один одного, а у взаємодії з серотоніном – розслабляє і допомагає заснути. Окситоцин також з’являється після 20 хвилин ніжних обіймів.

Секс корисний для серця

Дослідження вчених Університету Квінс в Белфасті (Великобританія) довело, що люди, які займаються любов’ю як мінімум три рази на тиждень, менше схильні до ризику отримати інфаркт або інсульт. А ось нерегулярний секс, особливо для 50- і 60-річних чоловіків, стає серйозним навантаженням, яке може привести до сумних наслідків. Тому лікарі рекомендують тренуватися змолоду … саме так, як ви подумали!

Секс зігріває і зміцнює імунітет

У холодну пору року секс може стати профілактикою грипу та простудних захворювань. Він змушує кров швидше бігти по венах, розігріває тіло. А заняття любов’ю хоча б 1 або 2 рази на тиждень збільшують вміст імуноглобуліну А, який допомагає організму боротися з вірусами.

заняться сексомСекс продовжує життя

Одне з останніх досліджень британських вчених показало, що ті чоловіки, які займаються сексом менше одного разу на місяць, більш схильні до ризику передчасної смерті ніж ті, хто усамітнюється зі своїми партнерками два рази в тиждень і частіше. Це пов’язано з дією гормону дегідроепіандростерону, який блокує шкідливу дію естрогену, тестостерону та прогрестерону.

Секс … допомагає стати батьками

Часті заняття сексом допомагають організмам людей обох статей «прокинутися» і збільшують шанси обзавестися дітьми. Регулярний секс покращує якість сперми, знижуючи на 12% кількість пошкоджених ДНК, стверджують австралійські вчені.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено