Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо твоя кава може розповісти про тебе?

Що твоя кава може розповісти про тебе?

Стара приказка говорить: «Ти – те, що ти їси». Але навряд чи те, що ти п’єш, має менше значення. Ось, наприклад, кава, якій ти віддаєш перевагу, здатна багато про тебе розповісти!

Чорна

О так. Ти знаєш, чого хочеш від життя, знаєш, як це отримати, і готова піти заради цього на жертви. Ти дуже вибіркова до людей, але для тих, хто входить до твого «кола довіри», ти – справжній друг.

Латте

Це не означає, що ти слухаєш музику на вінілі, але оточуючі назвали б тебе хіпстером. Ти любиш ефектні, унікальні речі і завжди намагаєшся виділитися з натовпу.

Із вершками та цукром

У певному сенсі ти трохи старомодна. Ти вмієш цінувати прості речі. Ти не розумієш вегетаріанців: навіщо взагалі жити, якщо відмовлятися від насолод ?! Ти не готова жертвувати своїм щастям заради досягнення цілей.

Із соєвим молоком і тростинним цукром

Ти дбаєш про своє тіло. І про нашу планету. Що ж, дуже похвально.

Знежирений ванільний латте

Друзі вважають тебе нерішучою. Ти не можеш обрати між простотою і надмірністю. У тебе є багато цілей, але всі вони суперечать одна одній, тому поки залишаються недосяжними.

кофеФрапучіно

Ти народилася, щоб жити повним життям. У твоїх планах – альпінізм, серфінг і стрибки з парашутом. Ти давно переступила підлітковий вік, але в душі залишишся підлітком назавжди.

Із порцією вершків і дрібкою цукру

Ти знаєш, як зберегти життя збалансованим. Ти та людина, яка купує меблі в спеціалізованому магазині, але неодмінно чекає розпродажу. Любиш відзначати свята і відчувати себе щасливою.

Американо

Ти сама не знаєш, чому тобі часом так важко спілкуватися з людьми. Ти п’єш віскі з льодом і спиш по сім годин щоночі.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено