Підписуйтесь на оновлення у FB або VK4 вагомих причини жити разом

4 вагомих причини жити разом

Звичайно, переїзд до чоловіка спочатку може бути стресом, проте вчені говорять, що в довгостроковій перспективі це надзвичайно корисна річ!

1. Твій емоційний стан поліпшується

Дослідження 8700 пар показало, що партнери демонстрували значне збільшення рівня їх емоційного стану, коли вони починали жити разом, особливо жінки. Втім, чоловіки теж відчували емоційний підйом після того, як починали жити разом із постійною партнеркою.

2. У тебе більше шансів завести дітей

Звичайно, співжиття не викликає непорочного зачаття, але це дійсно може збільшити твої шанси завагітніти. 20% жінок, які переїхали жити до партнера, в перший же рік спільного життя стали вагітними. Ну, а якщо ти поки не хочеш заводити дітей, все, що тобі потрібно зробити, це лише подбати про контрацепцію.

жить вместе3. Ти ефективніше справляєшся зі стресом

Живучи разом, подружні пари, як показує дослідження, мають більш низький рівень активності в гіпоталамусі, який є областю головного мозку, відповідальною, зокрема, за керування стресом. Гіпоталамус також має велике значення для здоров’я, сну і статевої функції. А ось у пар, які живуть разом, але подружжям поки не є, рівень активності в гіпоталамусі трохи вищий, що є ознакою стресу.

4. Твоє здоров’я зміцнюється

Цікаво, але загальний рівень здоров’я зростає, коли ти живеш із кимось. Дослідження показує, що подружні пари навіть мають більш високу самооцінку і більш низький рівень депресії. Ще в їх активі – міцне здоров’я і більш високий рівень щастя, ніж у тих, хто не перебуває в шлюбі або зовсім не живе разом.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено