Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 сексуальних позицій для тривалого задоволення

5 сексуальних позицій для тривалого задоволення

Ці п’ять позицій здатні продовжити задоволення в ліжку. І нехай твій оргазм триває вічно!

1. Стріла Купідона

У позиції наїзниці скорегуй її, обережно розігнувши і витягнувши одну свою ногу між його ніг. Замість рішучих рухів вгору-вниз використовуй обертальні для того, щоб не тільки сповільнити процес, а й отримати ще більше задоволення.

2. На порозі раю

Якщо оргазм вже близький, зменшіть обороти і відпочиньте. Ти можеш в цей час акуратно масажувати його мошонку. Вміння балансувати на межі оргазму змусить вас бути буквально одержимими один одним.

на пороге3. Шалена пристрасть

Починайте в позиції доггі-стайл, але оскільки це може закінчитися дуже швидко, опустись на ліжко і лягай на живіт. Нахилом стегон ти можеш контролювати, наскільки глибоко він буде в тебе проникати.

4. Гаряча прелюдія

Запаліть свічки, включіть сексуальну музику і цілуйтеся до знемоги. Пестіть, не знімаючи одягу, але пройдіться по всіх ерогенних зонах, від голови до промежини. А ось коли ви обидва як слід розігрієтеся, можете приступати до «основної страви».

горячая прелюдия5. Дорога кохання

Зав’яжи своєму чоловікові очі і нагодуй його десертом. Потім уклади його на ковдру для сексуального масажу. Розімни його стегна і руки, але до пенісу не торкайся. Потім скажи, що будеш торкатися його тіла тільки за допомогою рота. Почни цілувати внутрішню поверхню стегон, перейди до шиї і вух, а потім повільно переходь до яєчок і пенісу. А вже після ретельного мінету можна переходити до сексу.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено