Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУся правда про секс на першому побаченні

Уся правда про секс на першому побаченні

Є речі, про які всі знають, що робити їх начебто погано, але все одно роблять. Спочатку потрібно як слід пізнати один одного, порядні жінки так не чинять – список аргументів «проти» можна продовжувати нескінченно. На практиці ж виявляється, що нормативів на довжину від початку знайомства до ліжка немає.

Перше побачення – це гра в рулетку. Деякі чоловіки готові на все, щоб виграти головний приз – прихильність жінки. У свою чергу жінки, вирушаючи на нього, для чогось приводять себе в порядок «від і до», хоча якщо не збираються лягати з новим знайомим в ліжко.

Чого чекають чоловіки

В першу чергу, будь-який чоловік хоче отримати підтвердження того, що запросив вас не дарма, що він неперевершений, що справив враження. З одного боку, зовсім не обов’язково цим підтвердженням повинен стати секс на першому побаченні. З іншого – не варто затягувати фазу платонічних стосунків тільки тому, що «це непристойно», або «треба його помучити, щоб зрозумів, який скарб йому дістанеться», якщо насправді ви відчуваєте, що готові.

У міф про чоловіків-мисливців, які отримують задоволення від тривалого процесу погоні за жертвою, зараз вірять, напевно, тільки самі «жертви», тобто жінки. Нині більшість чоловіків вважають, що якщо секс на першому побаченні і не обов’язковий, то на другому-третьому потрібен як повітря, якщо цього не сталося в наступні кілька зустрічей, то й час на подібні стосунки втрачати нема чого. Можливо, в їх переконаннях є частка істини.

0208-first-date-questions-mainЧого слід побоюватися жінкам

Якщо ваш кавалер поводиться так, як описано нижче, будьте уважні! Ймовірно, що ви – черговий об’єкт, на якому він відточує свої навички зваблення. «Теоретично підкований» спокусник, чия мета неодмінно укласти вас в ліжко відразу, знайомий з основними стримуючими факторами – жіночими страхами і поводиться відповідно:

1) Він розуміє, що в глибині душі жінки бояться маніяків і запросто застосує психологічний прийомчик. Наприклад, буде лякати вас жахами з таким виглядом, що ви відчуєте себе повною ідіоткою, раз йому не довіряєте.

2) Він поводитиме себе як джентльмен, показуючи, що ваша згода не перетворить вас в його очах на доступну дівчину.

3) Він намагатиметься звести до мінімуму ваші переконання про те, що «в перший раз не можна». Так що на питання «куди ми їдемо» ви почуєте все, що завгодно, крім конкретної відповіді. «Туди, куди я ще нікого не брав», «В Антарктику дивитися на пінгвінів». Іншими словами, він буде намагатися зацікавити вас або відповісти на ваше запитання жартома.

на первом свидании1Чому так страшно сказати «так»

Міф: Він обов’язково вирішить, що ви – дівчина легкої поведінки.

Правда: Не факт, залежить від чоловіка. Як правило, тривалість стосукнів «до сексу» зазвичай не впливає на подальший розвиток подій. Інакше кажучи, ваша згода пізнати один одного ближче негайно – аж ніяк не дає привід вважати вас розпусницею. Більш того, вона ніяк не впливає на серйозність його намірів.

Міф: Порядні дівчата так не вчиняють

Правда: Порядні дівчата теж мають право на щасливе сімейне життя. Іноді корисно бути егоїсткою. Уявіть собі, що ви вирішили відкласти секс до першої шлюбної ночі. А потім, в цю саму ніч з’ясується, що темперамент чоловіка зовсім не той, що ви собі уявляли? Пам’ятайте, що точно так само, як і він, ви маєте право спробувати й оцінити. Річ, яка не підійшла, можна спробувати здати назад в магазин, а що робити з чоловіком? Кому потрібні обмануті очікування?

maxresdefaultЧому так страшно сказати «ні»

Міф: Він обов’язково вас покине, якщо ви не зійшлися поглядами в питаннях контрацепції.

Правда: Не можна, що називається, «на око», визначити, хто здоровий, а хто хворий. Але нам буває «якось незручно» заперечувати. А «наївні» індивідууми чоловічої статі, які вважають, що заяви про те, що «він здоровий» і взагалі «нічого не відчуває в презервативі» досить, щоб не оберігатися, цим користуються. Вивчіть фразу «або так, або ніяк» напам’ять, незалежно від того, на якій за рахунком зустрічі повинен статися секс, і сміливо нею користуйтеся. Ось в цьому випадку дійсно неважливо, що подумає чоловік, якщо ви не погодитеся на запропонований ним варіант, здоров’я дорожче.

Міф: Ваше «ні» автоматично означає кінець всьому

Правда: Може, й так, а, може, й ні. У будь-якому випадку, ви залишитеся у виграші. Навіщо вам поруч людина, якій потрібен тільки секс? Якщо ви не згодні просто тому, що не готові квапити події, донесіть цю думку до чоловіка. Як мінімум, натякніть на перспективи, щоб він не впав у відчай. В іншому випадку, продовжуючи нескінченний процес залицяння, чоловік може «перегоріти» і почати шукати іншу.

reWalls.com-32492Що буде далі

У ланцюжку «перше побачення – секс – серйозні стосунки» може порватися будь-яка ланка, причому не тільки з вашої вини. Він може не подзвонити з різних причин, і секс під час першої зустрічі, аж ніяк не єдине пояснення цьому. На вулицях міст повним-повнісінько любителів швидкого зваблення, слухачів курсів типу «як спокусити будь-яку» та інших, невпевнених у собі особистостей. Він може не подзвонити, тому що ви занадто гарні, щоб бути з ним, або тому, що не впевнений, що був на висоті, або йому не сподобалося, як ви поводитеся в ліжку. Варіантів маса. У будь-якому випадку, краще шкодувати про зроблене, ніж про те, чого не зробили. Ні в якому разі не виніть себе. З тією ж імовірністю він може запропонувати вам почати жити разом негайно, або вийти за нього заміж якомога швидше. Головне – це сумісність. Якщо ви створені одне для одного, то будете разом незалежно від того, коли стали близькими.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено