Підписуйтесь на оновлення у FB або VKРечі, яких чоловіки не помічають під час сексу

Речі, яких чоловіки не помічають під час сексу

Звичайно, у всіх нас є маленькі проблемні зони, через які ми переживаємо в ліжку. Однак чоловіки так раді тому факту, що займаються сексом, що просто не помічають їх! Ось лише кілька подібних прикладів.

Пара зайвих кілограмів

Більшість чоловіків так збуджені нейрохімічним коктейлем із гормонів окситоцину, тестостерону і дофаміну, що ти здаєшся їм справжньою секс-бомбою, геть позбавленою недоліків.

Форма і розмір грудей

Якщо тобі здається, що вони могли б бути більшими, для чоловіка це не матиме ніякого значення: він буде щасливий просто бути поряд із ними.

Прищики на тілі

Звичайно, всі ми хочемо ідеально гладку шкіру, але якщо у тебе є пара прищів на спині або сідницях, не переймайся. Він буде так захоплений процесом, що просто їх не помітить.

на кроватиПіт

Якщо тобі здається, що власний запах поту може відлякати чоловіка, насправді все навпаки. Це відмінний показник, що його зусилля не марні, і ти збудилася не на жарт!

Волосся на тілі

Якщо ти не встигла збрити волосся в зоні бікіні або на ногах напередодні сексу, не переживай. Швидше за все, він цього навіть не помітить … або не надасть особливого значення.

Зачіска і макіяж

Чоловікам зовсім без різниці, укладене твоє волосся чи ні, як ти нафарбована під час сексу. Адже вони все одно будуть намагатися зіпсувати весь макіяж і навести безлад на твоїй голові.

прическаВузькість піхви

Абсолютна більшість чоловіків ніколи не порівнюють твою вагіну з іншими партнерками. Хоча вправи Кегеля ніколи не зашкодять, немає приводу особливо перейматися через це.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено