Підписуйтесь на оновлення у FB або VK11 неписаних правил сексу

11 неписаних правил сексу

Навіть в такій приємній справі, як секс, існують правила, від яких нікуди не дітися.

1. У перший раз із новим партнером ніколи не буває добре. Хоча б тому, що ви ніколи не бачили один одного голими, і ти поняття не маєш, як він поводиться в ліжку.

2. Без прелюдії нікуди. І не дозволяй нікому і ніколи переконувати тебе в зворотному. Крім фізіологічних аспектів, це ще й неймовірно захоплюючий процес.

3. Якщо він коли-небудь хоча б спробує заговорити про твоє тіло в зневажливому тоні, негайно йди. І навіть не думай давати йому другий шанс.

4. Ніякого дитячого лепетання. Навіщо дорослим людям говорити один із одним, які з дитиною, якщо можна використовувати, навпаки, «брудні» розмови?

5. У сексі неминуче буває смішно. Дивні звуки, кумедні вирази обличчя і компрометуючі позиції – все це весело, а зовсім не дивно або не зручно.

6. Якщо ти зняла з себе весь одяг, не забувай зняти і шкарпетки. Інакше це буде виглядати дивно і ніяк не сприятиме сексуальному настрою.

look.com.ua-1185827. Якщо ти не попросиш його зробити щось особливе, то швидше за все, ти цього не отримаєш. Зрозумій, він не вміє читати твої думки, тому знайди потрібні слова, щоб все пояснити.

8. Обійматися – це чудово, але іноді доводиться спати на іншій стороні ліжка, тому що жарко. Не ображайся, якщо ти прокинешся і побачиш це.

обниматься9. Якщо ти розраховуєш ще побачитися з ним, не йди, поки він спить. Це дуже грубо і неетично по відношенню до людини.

10. Незалежно від того, яким класним був секс із новим партнером, як можна швидше сходи в туалет. Це допоможе запобігти потраплянню інфекцій.

11. Ранковий секс є кращим похміллям. Слідом за кавою і бутербродом на сніданок, звичайно.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено