Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 типів чоловіків, із якими краще не зв’язуватися

5 типів чоловіків, із якими краще не зв’язуватися

Якщо твої стосунки з партнером починають тебе пригнічувати, саме час перевірити, чи не є він одним із п’яти типів, з якими не рекомендується пов’язувати своє життя.
Розуміння нюансів поведінки твого партнера є першим кроком в оцінці ваших потенційно негативних взаємин.

1. Дефектоскоп

Якщо твій партнер змушує тебе відчути, що ти нічого не можеш зробити правильно, а також постійно вказує на твої помилки, час переглянути ваші стосунки. Зосередившись лише на своїх недоліках, ти втрачаєш високу самооцінку і перестаєш поважати себе.

2. Контролер

Навіть якщо ти можеш приймати його прагнення контролювати кожен твій крок за любов до тебе, це зовсім не ознака турботи. Він просто хоче знати всі аспекти твого життя і завжди мати можливість висловити про це свою думку.

3. Серйозний хлопець

Це людина, яка все сприймає надто серйозно і абсолютно не здатна пожартувати над собою або посміятися над жартом на свою адресу. Однак він може досить грубо і саркастично пожартувати над тобою, що часом межує навіть із образою.

серьезный парень4. Айсберг

Схожий на брилу льоду, він завжди холодний і незворушний. Йому катастрофічно не вистачає емоцій, і до тебе він ставиться як до предмету інтер’єру. Турбуватися про твої почуття він абсолютно не має наміру, тому навіть не зверне уваги, якщо тебе щось не влаштовуватиме.

5. Жертва

Він ніколи не візьме на себе відповідальність за свої дії і винуватою завжди будеш ти. Він постійно буде тобі скаржитися на всіх навколо, виставляючи себе мучеником. Своїми сумними історіями він викликає у тебе жаль, неначе дитина.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено