Підписуйтесь на оновлення у FB або VK



10 способів почувати себе краще на роботі

10 способів почувати себе краще на роботі

Ти можеш знати багато причин, які заважають тобі насолоджуватися роботою. Однак тобі цілком під силу зробити кожен свій робочий день приємнішим, якщо будеш дотримуватися цих простих порад.

1. Визначся з цілями

Подумай з самого ранку про те, яку мету ти ставиш на сьогоднішній день і чого хочеш досягти. Налаштуйся на позитив і не дозволяй різним дрібницям зіпсувати тобі настрій.

2. Придумай план

Знайди в сьогоднішньому дні найпозитивніший момент. Нехай він буде невеликим, на кшталт обіду з подругою, але це підсвідомо створить тобі гарний настрій.

3. Уяви себе в кращому світлі

Візьми найважливіше сьогоднішнє завдання, яке тобі належить, наприклад, ділову зустріч, і уяви, як блискуче ти її проводиш і досягаєш необхідних результатів.

Portrait of a young woman interviewing a senior business man

4. Захисти свій час

Якщо тебе постійно хтось відволікає, зосередитися буде нереально. Подбай про те, щоб мінімізувати сторонні втручання в твій робочий процес.

5. Виражай подяку

Зроби комплімент колезі або подякуй йому, якщо він допоміг тобі. Так ти зробиш чийсь день кращим, це неодмінно відіб’ється і на тобі самій.

6. Не ускладнюй

Ніщо так не псує твій робочий день, як конфлікти. Намагайся згладжувати гострі моменти або зовсім дистанціюйся від дратівливою ситуації.

7. Поспілкуйся з подругою

Замість нудного обіду на робочому місці запроси подругу скласти тобі компанію в їдальні. Обговоріть справи, поділіться один із одним хорошим настроєм, і залишок дня пролетить непомітно.

ланч8. Завжди посміхайся

Той, хто частіше посміхається, зазвичай налаштований більш позитивно. Це відбувається підсвідомо, тому не варто нехтувати таким простим прийомом.

9. Займайся фітнесом

Фізичні вправи поліпшують настрій, пам’ять і здатність зосередитися. А ще це гарний спосіб розслабитися і перезавантажитися після напруженого робочого дня.

10. Висипайся

Не зневажай повноцінним сном. Це надзвичайно важливо для твого здоров’я і гарного самопочуття. Перед сном не забудь розслабитися і заспокоїтися.

Джерело

 

 

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено