Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСвяткова камасутра: здивуй його в День святого Валентина!

Святкова камасутра: здивуй його в День святого Валентина!

Святковий секс – дивовижна річ! Геть нудьгу і буденність, час трохи урізноманітнити ваш секс. Надихайся нашої добіркою кращих позицій, щоб твій коханий був на сьомому небі від щастя.

Смілива наїзниця

«Камасутра» пропонує безліч варіацій на тему жінка зверху. Причому в багатьох цих позах сексу домінує чоловік. Наприклад, ти можеш осідлати його боком, так, немов вирішила покататися на конячці в жіночому сідлі (якщо пам’ятаєш, до двадцятого століття дами скакали на конях виключно таким чином). Щоб приступити до еротичного стрибку, злегка розведи ноги, обіприся на витягнуті за спиною руки і повільно опустися на його пеніс. Почни з неквапливих гвинтових рухів, поступово нарощуючи швидкість і глибину фрікцій.

наездница

Стійка на голові

«Камасутра» рекомендує цю позу сексу, де домінує чоловік, дівчатам, які давно хотіли випробувати оргазм, але поки їх мрії так і залишилися мріями. Прийми позу «Берізка», твій партнер повинен встати на коліна, взяти тебе за щиколотки і покласти твої ноги собі на плечі. Після того як він увійде в тебе, попроси його перемістити обидві твої ноги на одне плече. У цьому положенні посилюється приплив крові до твоїх геніталій, а значить, підвищується чутливість вагіни. Крім того, оскільки в цій позі сексу твої ноги зведені разом, піхву дуже туго охоплює член, що сприяє посиленню відчуттів під час фрікцій, а його рука може додатково стимулювати твій клітор.

Клин клином

Цю поза сексу «Камасутра» рекомендує любителям нових відчуттів. У ній домінує чоловік. Ляж на бік, підніми одну ногу, іншу витягни на ліжку. Чоловік входить в тебе з положення сидячи, твоя піднята нога лежить у нього на плечі. У цій позі сексу твій партнер може рухатися не тільки вперед-назад, але і вгору-вниз, а також здійснювати кругові фрікції. Попроси його варіювати висоту посадки, нехай він трохи підводиться і опускається, таким чином, ви можете визначити той кут проникнення, який доставить вам обом максимально приємні відчуття. У свою чергу, ти можеш вільною рукою стимулювати собі клітор.

клин клином

Прямий кут

«Камасутра» попереджає: ця поза сексу тільки для гнучких дівчат! Чоловік домінує, а ти лягай на бік, одну ногу витягни на ліжку, іншу підніми вгору. Твій чоловік повинен осідлати ногу, що лежить на ліжку, увійти в тебе, а витягнуту вгору ногу покласти собі на плече. Дана поза сексу дозволить йому рухатися не тільки вперед-назад, але і вгору-вниз, стимулюючи ті зони твоєї вагіни, до яких важко дістатися, займаючись сексом у традиційних позиціях. Для збереження рівноваги зігни одну руку в лікті і спирайся нею на ліжко як при заняттях фітнесом.

Бугі Вугі

«Камасутра» грає за твого бойфренда. Багато чоловіків називають цю позу сексу однією зі своїх улюблених, адже жінка зверху, і все, що від них вимагається в даному випадку – розслабитися і отримувати задоволення. Втім, більшість дівчат вона теж не залишає байдужими, адже ти повністю контролюєш процес, визначаєш частоту і глибину фрікцій, до того ж в цій позі сексу активно стимулюється точка G.

буги вуги

Головне, не поспішай. Перш ніж повністю опуститися на пеніс, зроби кілька кругових рухів, затиснувши вагіною головку члена, потім починай фрікції, впускаючи в себе член все глибше і глибше.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено