Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 видів поцілунків, які зведуть його з розуму

8 видів поцілунків, які зведуть його з розуму

Поцілунки бувають різні і завжди висловлюють безліч емоцій: пристрасть, бажання або ніжність. Саме поцілунком можна налаштувати чоловіка на романтичне або агресивне продовження, все в твоїх руках. А точніше, губах.

Поцілунок хвилі, що нахлинула

Це раптовий поцілунок-виклик, поцілунок-почуття. Такі поцілунки трапляються у тих, хто не планував нічого особливого, але пристрасть нахлинула, і боротися не вистачило сил. Та й чи треба боротися з такими емоціями? Незважаючи на те що такий поцілунок вимагає драми, варто уявити себе, нарешті, героїнею справжньої любовної пригоди, де немає часу на зайві думки. Треба діяти, і діяти негайно.

Невинно-прекрасний поцілунок

Як перший поцілунок юності, якому судилося розгорітися в справжнє полум’я пристрасті. Він починається з безневинних поглядів і нерішучості. Миготять думки: «А раптом? ..» Починати цей поцілунок варто з легких дотиків губ, зовсім повільно і боязко. Хто з вас не витримає першим і здасться в пориві любові, продовжуючи поцілунок вже впевненіше і міцніше?

Вологий поцілунок

Ні, мова не про рясне слиновиділення, а про чуттєві, вологі, злегка змочені водою губи. Ласкаво потрися вологими губами об губи коханого чоловіка, не використовуючи при цьому язик. Повільно, але впевнено продовжуй цілуватися і насолоджуйся феєрверком яскравих емоцій.

влажные губыПоцілунок Снігової королеви

Щоб подарувати один одному по-справжньому незвичайні відчуття, можна зіграти на контрастах гарячого і холодного. Коли твій чоловік п’є гарячий чай або каву, візьми в рот шматочок льоду або зроби ковток холодного напою. І цілуй його, цілуй! З’єднання різних температур допоможе досягти дивного ефекту і сильно підбадьорить чоловіка.

Цукрове задоволення

Альтернативою контрастному льодовому поцілунку буде солодкий поцілунок. Зроби його незабутнім, присипавши вологі губи цукровою пудрою або з’ївши шматочок солодкого десерту. Це може перетворитися в справжню кулінарну гру: використовуй різні солодощі, щоб він міг вгадати їх, випробувавши поцілунком! Головне, підбирай такі солодощі, які подобаються твоєму чоловікові.

сладкий поцелуй

Дощ із поцілунків

Алілуя! Не став територіальних рамок для поцілунків, а покривай своїми губами все тіло коханого чоловіка: починай з обличчя, продовжуй цілувати шию, груди, навіть пальчики цілуй. Таку лавину ніжності не забуде жоден чоловік.

Поцілунок із агресією

Приготуйся багато кусатися! Звичайно, не варто такою пристрастю заподіювати біль коханому чоловікові, можна лише злегка покусувати його губи або мочки вуха, демонструючи шалену пристрасть і бажання швидше перейти до сексу. Такий порив може викликати у чоловіка сильне збудження і, як наслідок, крутий секс!

кусаетсяПоцілунок ескімосів

Такий зворушливий і ніжний поцілунок – любов ескімосів. Потрись кінчиком носа об ніс свого коханого. Це допоможе привнести в інтимне життя трохи гумору і дитячої безпосередності. А потім можна і додати перчинки. Цілуйтеся так, щоб можна було зігрітися навіть у період холодів.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено