Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧим корисні стосунки без продовження?

Чим корисні стосунки без продовження?

Взаємини – це зовсім не тягар. Просто іноді буває, що їх немає. Ніяких. Що зовсім не привід відмовлятися від сексу, який цілком самодостатня штука і гарний сам по собі. Немає нічого поганого в тому, щоб іноді отримувати задоволення просто так, а не як додаток до планів на спільне майбутнє. Випадкові зв’язки без продовження, як мінімум, мають право на існування, а як максимум – спрощують життя і привносять в неї безліч приємних моментів.

Привід закохатися

Якщо ти вирішила з ним переспати, значить, він тебе заводить. Так що цю вакханалію гормонів можна запросто вважати маленькою закоханістю. Нехай хоч і всього на кілька годин (або на скільки темпераменту вистачить), але в організмі буде відбуватися приблизно той же процес, що і при повноцінному захопленні. Очі блищать, в сонячному сплетінні лоскотно, сірість за вікном і реагенти на тротуарах зовсім не дратують, а в душі – і в душі! – на всю гучність звучить пісня «Фелічіта». Гарний настрій і імунітет до зовнішніх подразників практично гарантовані. Не факт, що це триватиме довго, але за відсутності на горизонті любові з великої літери – точно краще, ніж нічого.

У всі тяжкі

Спокусливий випадковий знайомий – це ідеальне поле для експериментів і привід пробувати всі ті непристойності, яких давно хотілося, але запропонувати бойфренду було боязно. У компанії хлопця з бару можна одягнути латексний костюм, зіграти в сердиту Єву Браун і перейти на німецький, можна покликати ще одну дівчину або трьох засмаглих мексиканців. Почуття ніяковості безглуздо – яка незручність, якщо на ранок ви навіть можете разом не снідати? До речі, партнер, який також не розраховує зустріти тебе ще раз, в цю ніч також дозволить собі трохи більше, ніж зазвичай. І дасть волю фантазії – в найкращому сенсі слова.

во все тяжкие
Не потрібно витрачати емоції

Можна розслабитися і взагалі не піклуватися про його тонку душевну організацію – адже тобі все одно, в якому напрямку будуть розвиватися ваші стосунки (як мінімум тому, що ти точно знаєш – ніяких взаємин, окрім сексу, взагалі немає). Не треба намагатися робити вигляд, що тобі цікаво слухати його балачки про чемпіонат Намібії зі стрибків у кактуси, з ним не треба сваритися через дурість (а не по дурості – не треба тим більше), не потрібно боятися його мами і ревнувати до колеги Ірки з довгими ногами. Його не треба годувати, вислуховувати скарги, писати під диктовку заповіт, коли у нього температура 37,3. Вам із ним взагалі абсолютно не обов’язково розмовляти! Іди сюди, закрий рот і знімай штани. З огляду на обставини, він навряд чи буде заперечувати.

Впевненість у собі

Твоєму випадковому коханцеві наплювати, де у тебе целюліт, а де не вистачило сил на епіляцію. Він точно не помітить, де ти собі там наїла боки (навіть якщо ти сама і дзеркало в примірювальній запевняють, що наїла!). Йому все одно, чи читала ти Сервантеса в оригіналі або тільки «50 відтінків сірого». В його очах зараз ти – найчарівніша і найпривабливіша. Він просто тебе хоче, а це відмінний привід додати плюсів в графу «Впевненість в собі».

увренность в себе
Поліпшити колір обличчя

Мало яка дівчина не закочувала очі, почувши фразу: «Секс корисний для здоров’я». Особливо якщо у дівчини в той момент не було постійного партнера, а пораду про секс давала жаліслива подруга. Однак варто визнати – порадники праві. Хороший секс без зайвих душевних метань, звичайно, не гарантує ні нових стосунків, ні вирішення психологічних проблем, але здоровим кольором обличчя забезпечить запросто. Дієтологи кажуть, що за кількістю спалених калорій секс наздоганяє танці і йогу. Крім того, секс допомагає боротися зі стресом, позбавляє від відчуття неспокою і практично гарантує міцний сон.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено