Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПро що не говорять чоловіки: 5 заборонених тем

Про що не говорять чоловіки: 5 заборонених тем

Тобі з ним дуже пощастило – він не тільки твій бойфренд, але ще і кращий друг, із яким можна обговорювати практично все. Зверни увагу на це «практично» – є теми, які з чоловіком варто зачіпати акуратно або не говорити на них взагалі. Ми знайшли таких п’ять.

Його розміри

Біцепса, пеніса, гаманця – не так важливо. Говорити про них можна тільки в позитивному ключі. Або не говорити взагалі – якщо, звичайно, ти не ставиш собі мету його образити. Слухати про те, що він минулого місяця недостатньо потів в спортзалі зі штангою, про те, що він не дуже багато заробляє, він абсолютно точно не захоче. Бойфренда легко зрозуміти, поставивши себе на його місце: уяви свою реакцію на його слова про те, що в тебе дуже маленькі груди. Або велика, але недостатньо пружна попа. Обидва варіанти близьким стосункам тільки шкодять: вибудовувати лінію захисту у власній родині не хоче ніхто, а «відійти в сторону», як правило, означає, що ця сторона буде не твоя.

Твої таємниці

Ти пробувала курити в 12, а в 16 вже щосили тусувалася по клубам. Правда, до 18 тобі набридло, з клубами ти зав’язала, але досі не бачиш в цій історії нічого такого. А ще ти кинула попередню роботу, оскільки страждала від розставання зі своїм колишнім. А ще ти любиш засипати в косметиці і не почистивши зуби, тому що тобі ліньки йти у ванну. Нічого страшного ні в минулому, ні в маленьких таємницях немає – покажіть нам людину без них, але і необхідності ділитися цією інформацією зі своїм бойфрендом теж немає.

тайни

Його родина

Він може носити тебе на руках в прямому сенсі слова і дозволяти сидіти у нього на голові в такому ж сенсі. Єдина річ, яка його абсолютно точно не потішить – це твої негативні висловлювання про його сім’ю. Так, тебе він любить, але маму і сестру любить не менше, а якщо ти повідомиш, що пиріг його мами в цей раз не вдався, а сестра влаштувалася на дурну роботу, то він засмутиться. Тобі не обов’язково любити його родичів, допомагаючи мамі куховарити на кухні і одночасно обговорюючи з сестрою її нових колег, але виявити повагу варто.

Його вибір

Він замовив квитки в сектор Б, а ти хотіла в фан-зону, в спальню купив шпалери не того кольору, не той готель забронював для відпустки. Ти приходиш до нього з критикою і розповідаєш, що все зроблено неправильно, потрібно було вчинити по-іншому. Він, звичайно, в курсі, що перфекціонізм – хороша штука, але в даному випадку відчує роздратування, змішане з почуттям провини за те, що тобі не догодив. Не найкращий коктейль для взаємин. Якщо хочеш критикувати конструктивно, говори не про те, що він зробив неправильний вибір, а про те, як сама хотіла б зробити. Наприклад, так: «Я думаю, ми могли б поміняти ці квитки, тому що у фан-зоні звук набагато кращий». Але перш ніж почати, подумай – чи справді для тебе так важливо те, що ти хотіла б змінити?

его вибор

Ваші стосунки

Питання, яке змусить болісно поморщитися більшість чоловіків, звучить так: «Що між нами відбувається?». Також в топі хіт-параду «Але тільки не кажи мені» можна виділити фрази «Нам потрібно серйозно поговорити» і «Давай обговоримо наші стосунки». Обговорювати проблеми, якщо вони є, звичайно, потрібно. Але саме конкретні проблеми і питання, а не взаємини в цілому. На думку чоловіка, якщо все працює (в даному випадку, якщо ви разом), то не потрібно нічого чіпати і покращувати штучно. Взагалі-то він правий.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено