Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 сексуальних фантазій, за які не повинно бути соромно!

5 сексуальних фантазій, за які не повинно бути соромно!

Фантазії зовсім не зобов’язані мати щось спільне з реальністю, тому уявляти собі такі речі, які в реальному житті були б просто жахливими, цілком нормально.

1. Зґвалтування

Згвалтування є найбільш поширеною жіночою фантазією. Уявляти, як чоловік змушує тебе займатися сексом, несамовито збуджує. Однак, жінки зовсім не фантазують про насильство. Ключовий момент тут полягає в тому, щоб відчути владу чоловіка і відчути себе жертвою, нездатною чинити опір. Це сексуально.

2. Ляпас

Дуже багатьом жінкам подобається отримувати легкі ляпаси під час сексу. Це змушує їх відчувати себе дійсно покірними, що неабияк заводить. Головним тут є аспект підпорядкування, а також той факт, що це свого роду приниження. А ще це трохи боляче, але в рамках дозволеного. Якщо ви обидва приймаєте ці правила гри, немає ніяких причин, щоб це не практикувати.

3. Рольові ігри

Найчастіше жінкам подобається прикидатися школяркою. Вони насолоджуються, зображуючи шок, коли «вчитель» торкається їх або навіть карає прочуханкою за невивчений урок. Шкільна форма виглядає неймовірно сексуально, а уявне повернення в дитинство доставляє масу позитивних емоцій.

игры4. Позбавлення невинності

У реальності втрата цноти часто являє собою незручний, незграбний і не дуже сексуальний процес, тому ідея його прикрашання виглядає вельми привабливо. Переглянути свій підлітковий сексуальний досвід буває досить цікаво, тому нехтувати такою можливістю не варто.

5. Спокушання

Звучить дивно, але багатьом подобається ідея того, щоб самостійно спокушати чоловіка і випрошувати у нього секс. У такій фантазії ти змушена буквально благати його взяти тебе, повільно і неухильно. Це один із кращих способів зняти напруження, коли ти не готова до повноцінного домінування.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено