Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк навчити чоловіка доставляти тобі задоволення?

Як навчити чоловіка доставляти тобі задоволення?

Ти вмієш подарувати насолоду коханому, але твої бажання часто залишаються невтіленими. Ми з’ясували, як навчити чоловіка займатися сексом по-твоєму.

У тебе, звичайно, є шанс познайомитися з чоловіком, який вже все знає і вміє. Але тут скоріше як в анекдоті: «Яка ймовірність зустріти динозавра? 50 на 50: або зустрінеш, або ні». Валерія Агинська, сексолог і програмний директор Центру сексуальної освіти Secrets, каже, що правило № 1 для дівчини, яка вирішила стати щасливою в ліжку – не сподіватися, що знайдеться партнер, який без слів зрозуміє, де і як тебе треба пестити, щоб доводити до феєричних оргазмів. Якщо хочеш зробити собі приємність його руками, візьми процес у свої.

Гарна підготовка – вже пів-справи

«Ну от, знову все сама!» – втомлено зітхнеш ти. Але почекай-почекай, ми пояснимо! По-перше, жіноча психіка більш гнучка порівняно з чоловічою. А значить, тобі буде простіше взяти на себе додаткову роль секс-вчителя. По-друге, йдеться про твою власну безпеку, причому в буквальному сенсі. «У дівчат грань між дуже приємно і нестерпно боляче досить тонка, – пояснює Олександр Ройтман, психолог, психотерапевт і сексолог, – тому ти маєш повне право управляти діями партнера. Прямо говори про все, що відчуваєш».

шепчет
І ось перша порада: відверто розповідай про всі бажаннях і відчуттях. Несподівано, правда? Твоє звернення повинно прозвучати м’яко, але при цьому конкретно, без двозначностей, тому що чоловіки не розуміють натяків. І тут виникає проблема: медичні терміни в ліжку звучать формально і картонно. Як бути? Придумайте власну, властиву тільки вашій парі інтимну мову. Підберіть милі або кумедні слівця для всього, що бере участь в сексі, і ніколи не виносьте їх за межі стосунків, щоб не знецінити. Так, перший час буде смішно їх вимовляти, але потім ви звикнете.

Довіряй та перевіряй

Але заявити про бажання вголос не значить бути обов’язково почутою. Щоб зерна просвіти не були висушені, вони повинні впасти в благодатний грунт. Простіше кажучи, без довіри один до одного не обійтися. «Сказавши: «Будь зі мною ніжним», ти налаштуєш на потрібну хвилю навіть чоловіка, з яким ви поки погано знайомі, – говорить Олександр Ройтман. – Але все ж для втілення більшості бажань потрібна близькість, яка з’являється протягом півроку стосунків, а на дуже сміливі може знадобитися два-три роки».

Як зрозуміти, що ви досягли потрібного стану? Ти відчуєш: партнер тебе не засудить, якої б дивної пропозиція ти не зробила. І сама не подумаєш про нього погано через його фривольні фантазії. Не хочеш чекати півроку? Є інший спосіб зняти незручність. «Секс – гра, і якщо ваші стосунки в ліжку будуються на ній, ти швидше навчиш чоловіка приносити задоволення, – зазначає Ройтман. – Флірт, метафори, гумор – усе це допоможе зламати бар’єр, через який вам важко говорити про бажання».
интим 1Доброзичлива атмосфера зіграє на руку і тоді, коли ти даєш чоловікові цінні вказівки на майбутнє. «Після сексу розкажи, як тобі було добре, і запропонуй наступного разу доповнити програму парою нових «номерів», – підказує Валерія Агинська. – Використовуй фрази «Я хочу» і «Мені подобається», уникай негативних формулювань і завершуй критику ще однієї похвалою. Наприклад: «Мені дуже пощастило зустріти такого розуміючого партнера, як ти». У цьому випадку твої слова решт не будуть сприйняті як претензія».

Ближче до діла

Прямо говорити про свої бажання не так уже й складно, згодна? Ні ?! Тоді на допомогу прийде мова рухів. Урок секс-лінгвістики дає Валерія Агинська: «Якщо тобі подобається те, що зараз відбувається, почни дихати частіше. Трохи відсторонися, і партнер на невербальному рівні зрозуміє, що робить щось не так. Хочеш, щоб коханий пестив твої соски? Прийми позу наїзниці, нахили груди до його обличчя, і він потягнеться до них чисто інстинктивно».

Без зайвих слів можна вирішити навіть такі наболілі проблеми, як відсутність прелюдії. «Доведеться тобі подати приклад, – радить сексолог, – скажімо, спробуй масаж тілом. Стимулюй грудьми і животом ерогенні зони улюбленого, у тому числі стопи і голову, але не чіпай член і не дозволяй торкатися до своїх геніталій. Збудження гарантовано вам обом, а секс може бути настільки хорошим, що наступного разу партнер захоче зробити щось подібне».

минетА ось що можна спробувати, якщо чоловік не схильний до оральних пестощів. Під час мінета влаштуйся так, щоб він бачив тебе у всій красі і його язик виявився недалеко від стратегічно важливої ​​зони. Стегнами покажи, як сильно ти збуджена. Нехай чоловік відчує, що ти отримуєш насолоду від процесу, а не відбуваєш трудову повинність. Так ти розіб’єш стереотип, що закріпився в його свідомості: «Кунілінгус як подяка за мінет або як спосіб довести жінку до оргазму». А що якщо коханий не дозволяє тобі торкатися ротом його члена (Ти з таким знайома? Надсилай його в наш музей!)? Можливо, партнер боїться, що тобі буде неприємно, і не хоче принизити. І якщо це не пов’язано з релігійними чи культурними установками, переконати такого можна, продемонструвавши щире задоволення від мінета.

Схоже, руйнування міфів – твоя головна стратегія на шляху до відмінного сексу. Коли ти позбудешся власних комплексів, чоловік сам піде за тобою.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено