Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 сексуальних фантазій, які не працюють

5 сексуальних фантазій, які не працюють

Ти мрієш урізноманітнити ваше сексуальне життя – внести в нього більше спонтанності й пристрасті, розворушити партнера і змусити вогонь вашого кохання горіти ще яскравіше. Ми навмисне вживаємо фрази з романів у м’яких обкладинках, щоб показати, що вони, як і більшість еротичних фантазій, не мають до реального життя (і сексу!) майже ніякого відношення.

 

Секс під час робочого дня

Ти, як у рекламі крутої нижньої білизни, приходиш до нього в офіс у красивому тренчі, в панчохах і на височенних підборах. Під тренчем – нічого, так що залишилося тільки розкрити його перед своїм коханим, потім непохитною рукою змахнути зі столу ноутбук, смартфон та зайнятися сексом. Між іншим, британські вчені вирахували, що такий сценарій знаходять ідеальним 82% жінок!

Шкода розчаровувати стількох чудових людей, але на практиці все виходить не так романтично. З’ясовується, що саме в цей момент коханий зайнятий важливими і терміновими робочими питаннями, тому коли ти відкриваєш тренч, на його обличчі від несподіванки читається не захват, а переляк. Але навіть якщо тобі вдалося не звернути уваги на таку реакцію, потім напевно виявиться, що на заняття любов’ю у нього прямо зараз немає часу, а в офісі тонкі стіни.

Спонтанний секс у незвичайному місці

спонтанный секс
Ви повертаєтеся з вечірки, заходьте в під’їзд і тут вас накриває. Ви зриваєте один зі одного одяг – ну, або хоча б найнеобхіднішу для реалізації процесу частину одягу – і пристрасно займаєтеся сексом. І чорт з ним, що ніхто з вас не був у душі, все одно спонтанність – це круто. Однак реальність може виглядати швидше кумедно, ніж збудливо. Тому що у відповідальний момент процесу в під’їзд, наприклад, увійде ваш 92-річний сусід, який ходив в аптеку за ліками. Або, ще того краще, ви почуєте за спиною делікатне покашлювання: «Вибачте, будь ласка, ми малярі, під’їзд вам тут фарбуємо. Пройти можна?».

Секс із переодяганнями

Простіше кажучи, рольові ігри. Ти одягаєш коротку спідничку, короткий топ і лілову перуку. Припустимо, ти поставилася до цієї еротичної фантазії вкрай серйозно, тобі не було весело вбиратися в таке – або подібне – кумедне вбрання. Ти повільно входиш до кімнати, де сидить твій нічого не підозрюючий бойфренд. Ого, а ти хто? «А я Сейлор Мун!», – відповідаєш ти, грайливо поправляючи лілове волосся однією рукою. Як правило, на цьому етапі обидва учасники рольової гри починають продовжувати собі життя – тобто нестримно реготати. Або ви одразу переходити до сексу – ніяких рольових ігор все одно не виходить.

Секс у ванній

секс в ваннойМ’яке світло свічок, грає тиха приємна музика, пелюстки троянд плавають в теплій воді, ти й він – спільне прийняття ванни здається ідеальним сценарієм. Із однією маленькою, а точніше, великою умовою – ванна повинна бути місткою. Такою, як у голлівудських фільмах і шикарних готелях. Біда в тому, що в звичайних міських квартирах ванни від такого ідеалу, м’яко кажучи, далекі. Ви намагаєтеся прийняти більш-менш зручну позу – і ось вже ваша еротична фантазія стрімко перетворюється на гру в твістер: не зрозуміти, де чия рука або нога, мокро, слизько, в воду падають і гаснуть свічки … Залишилося змінити джаз на який-небудь завзятий хіт Горана Бреговича і посміятися від душі.

Голодні ігри

У процесі беруть участь: ти, він і їжа. Дуже сексуальна і солодка їжа. Така, наприклад, як мед, збиті вершки або чорничний джем, які ти акуратно розміщуєш на стратегічно важливих точках своєї фігури. На ділі мед прилипає до тебе, а ти прилипаєш до бойфренда. Вершки чомусь виявляються не на тобі, а на ліжку, а чорничний джем відмивається неповністю – він залишає синюваті сліди, тому – вуаля – ви обидва тепер трохи нагадуєте зомбі! З іншого боку – всі люди різні, цілком можливо, що наш конформістський погляд на речі тобі зовсім не знадобиться. А ось шоколад або кленовий сироп – навпаки. Тож до справи!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено