Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 найгірших порад для самотніх дівчат

7 найгірших порад для самотніх дівчат

Заміж я вийшла у 32 роки, тому не з чуток знайома з усім арсеналом порад, які доводиться щодня вислуховувати самотній дівчині, якій «вже за». На жаль, досвідом підтверджено, що якщо піддатися на вмовляння оточуючих і вірити цим порадам, то це приведе до ще більшого краху і відчуття нещастя, а аж ніяк не перетворить вас в квітучу наречену з нескінченною низкою шанувальників. Тому, якщо в черговий раз почуєте щось із нижчезазначеного – послухайте і зробіть по-своєму.

Порада №1. Що ти все сама та сама? Іди, погуляй на людях

Багато самотніх жінок вважають себе зобов’язаними ходити на різні публічні заходи, на вечірки і на побачення як на роботу. Сьогодні – відкриття виставки. Завтра – автобусна екскурсія в Кременець. Післязавтра – зустріч користувачів Фейсбуку в кафе. Ні хвилини спокою, ні хвилини самотності. Провівши один вечір вдома в компанії електронної книги, пледа і чашки чаю, дівчина вже почуває себе дезертиром: «Як же! Сьогодні я нікуди не виходила і ні з ким не познайомилася! Життя проходить повз!»

Запам’ятайте, найважливіше знайомство, яке має відбутися у вашому житті – це знайомство з самою собою. Не зустрівши себе, ви не зможете зустріти і своє щастя, просто тому, що не будете мати уявлення про те, чим є щастя саме для вас. Тому багатолюдні вечірки, знайомства та екскурсії – це, звичайно, добре, але знайдіть хоча б кілька годин на тиждень для того, щоб залишитися з собою наодинці. Зайдіть в кафе – в те, де вигляд з вікна і інтер’єр подобається саме вам, а не вашій компанії, сім’ї, або парубкові.

Woman Staring Out Window

Порада №2. Чим більше часу ти проводиш з подругами, тим менше шансів зустріти підходящого чоловіка

Звичайно, всі ми читали жіночі журнали і дивилися ток-шоу для домогосподарок, а тому з ранньої юності засвоїли назубок: подруги – це суперниці, які тільки й думають, як би відбити у вас кавалера, а знайомитися з чоловіками потрібно в місцях скупчення чоловіків – де-небудь на футбольному матчі або в барі біля вокзалу.

Насправді жіночні подруги, разом з якими ви могли б займатися якимись традиційно жіночими справами – це те, що необхідно самотній дівчині в першу чергу. Подруги – це аж ніяк не вороги, а батарейки, від яких ви заражаєтеся позитивною жіночою енергією. Не важливо, заміжні вони чи ні, чи є у них діти – головне, щоб вони виглядали і відчували себе привабливими жінками і мали традиційні жіночі інтереси.

th_cc6cc9b3c938278d7cf87a1613ed0014

Порада №3. Відчуваєш себе самотньою? Піди, допоможи тим, кому набагато гірше, важче, ніж тобі: дітям-сиротам, бабусям в будинку престарілих, бездомним.

Радити самотній дівчині «піти кому-небудь нещасному допомогти» можна з тим же успіхом, що й рекомендувати хворому на грип з температурою сорок зробити десять присідань і п’ятнадцять разів підтягнутись на перекладині. Адже це ж фізкультура, а фізкультура, як відомо, корисна для здоров’я! Тільки от так само як і хворий на грип ризикує в разі надмірної фізичної активності заробити собі ускладнення на серце, так і самотня дівчина, яка і без взяття на себе вантажу чужого болю вже загинається під вагою власних душевних травм, ризикує стати жертвою важкого психологічного стану, і тоді їй загрожує або вже власне фізичне захворювання, або психіатрична лікарня.

Допомагати – це не те, що автоматично вміє будь-хто від народження. Допомогти іншому і не зруйнувати при цьому себе – мистецтво, якому роками вчать майбутніх психологів, педагогів чи лікарів. І навіть серед фахівців далеко не всім вдається зберегти межі власної особистості – хтось розчиняться в пацієнтах і згорає, а хтось включає захисний холодний цинізм.

Хочеш допомагати іншим – стань для початку сама щасливою. Тоді ти зможеш принести їм хоч якусь користь.

Порада №4. Та ти просто не вмієш одягатися і фарбуватися! Ану, давай, пройдемося магазинами, а потім заглянемо в салон краси

Повертаємося до пункту 2, беремо олівець і з його допомогою раз і назавжди викреслюємо зі списку подруг всіх, хто говорить так. Давати подібні поради – значить принижувати людську гідність. Будь-яка нормальна дівчина вже років до 14 прекрасно знає, який їй пасує колір одягу, які тіні для повік і яка форма зачіски. І не пізніше ніж до випускного вечора всім чудово відомо, як вести себе, щоб сподобатися молодій людині.

a82e15ee720af232-stock-footage-upset-bride-crying-on-a-sunny-day

Якщо ж дівчина, прекрасно знаючи, що абсолютно точно не сподобається чоловікові в цій жахливій жовтої блузці, або он у тому безформному сірому балахоні, все ж наполегливо хоче вибирати ту саму жовту блузу, значить, «сподобатися чоловікові» на даному життєвому етапі не входить в її плани. Вона зробила вибір на користь самотності, і цей її вибір треба поважати. Якщо ж вона скаржиться на самотність, або вам здається, що у своїй самотності вона нещасна, то так прямо і запитайте: «Чому ти вирішила жити одна і уникаєш чоловіків?» А не: «Ну от, знову ти в мішкуватою коричневої спідниці до п’ят і в сірій блузці, застебнутому на всі гудзики, навіщо ховаєш свою красу, краще б одягла намисто і губи нафарбувала».

Порада №5. Петро – такий чудовий молодий чоловік, а, головне – неодружений. Обов’язково потрібно вас познайомити. Приходь до мене на день народження, він теж там буде

Самотня дівчина самотня аж ніяк не тому, що до цих пір не зустріла розпрекрасного Петра. Вона самотня тому, що за своїми внутрішніми причинами не готова ні до зустрічі з Петром, ні до відносин ще з ким-небудь. Доленосна зустріч відбувається тоді, коли людина до неї готова. А влаштовувати побачення, коли про них не просять – це, знову ж, приниження людської гідності. Подібна «турбота» не варто подяки – краще від неї делікатно відмовитися.

Порада №6. Народи дитину для себе. У більш православному варіанті – усиновити

Цю фразу періодично чує кожна незаміжня дівчина починаючи років з 23, по мірі того, як вона стає старшою, поради лунають все більш наполегливо.

До жінок, що свідомо прийняли рішення стати матір’ю-одиначкою, в православному середовищі зазвичай ставляться прихильно: адже вона ж шукає не задоволень у житті, а материнського подвигу! Неважко зустріти і священика, який легко відпустить такий гріх, як зв’язок з чоловіком поза шлюбом з метою зачати дитину. Але давайте зізнаємося чесно: народити дитину «тільки свою», «тільки для себе» неможливо. У дитині завжди буде присутня половина від її батька, і від цього нікуди не дітися, якщо, звичайно, ваш малюк буде зачатий природним шляхом, а не створений шляхом клонування клітин однієї тільки матері.

Порада №7. Та як ти можеш скаржитися! Не гніви Бога. Порівняно з прабабусею, яка пережила вивезення на Сибір, твоє життя просто золото.

Дуже неприємний риторичний прийом злих людей, які приховують свою жорстокість і душевну черствість під маскою благочестя і добропорядності. Говорячи це, добра вони вам точно не бажають. Вони намагаються, щоб до цілого букету ваших душевних травм і переживань додався ще один «квітка» – почуття провини. Відповідати на подібне можна щось із серії: «? А вам-то, Маріє Іванівна, як за вашої висоті духовного життя печеньку жувати не соромно, в той час як діти в Сомалі від голоду вмирають, га?»

PS: Запрошуємо всіх дорогих читачок нашого сайту додавати свої шкідливі поради в коментарях.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 5Написати свій коментар
  1. “порада” от мужчин: подожди до 60, набухайся и живи счастливо !!!!

  2. Некоторые утверждения – просто бред. Особенно касательно пунктов 4 и 5. Изменение своей внешности к лучшему очень многим давало толчок к повышению самооценки и, как следствие, приводило к успехам в личной жизни.
    Посредством знакомства в тесной компании очень многие женщины успешно выходили замуж. Ничего в этом унизительного нет, особенно если предлагают ненавязчиво познакомить с достойным человеком. Какое значение имеет способ знакомства?!

    • вот бы меня кто-то познакомил.была бы очень благодарна.сирота

  3. Какая дура писала эти антисоветы? Девушки, ходите на выставки, прислушивайтесь к мнению подруг, если они говорят, что вам что-то не идет, знакомьтесь с холостыми Петями, Сашами, Вовами, рожайте детей,если хотите. И не читайте подобной чуши, как эта статейка

  4. Категорично заборонено застосовувати ці поради на практиці!!!

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено