Підписуйтесь на оновлення у FB або VKХлопчик-зайчик: чого чекати від юного бойфренда?

Хлопчик-зайчик: чого чекати від юного бойфренда?

У 2016 році якось дивно боятися взаємин із чоловіком, який набагато молодший, вірно? Ми всі розуміємо, що це – нормально. Проблема тільки в тому, що ми не дуже собі уявляємо, чого чекати від юнака. Ну ось, прийшла пора дізнатися, що буде, якщо ти почнеш зустрічатися з хлопчиком-зайчиком.

Отже, у твоєму житті з’явився юний принц. Зовсім юний. Років на 10 молодший від тебе. Чого від нього чекати?

У нього є борода і котик, точно

Тому що це неймовірно модно. І взагалі у нього величезна кількість всяких модних штук, про які ти нічого не знаєш, бо тобі це взагалі нецікаво. Ну, тепер буде цікаво, так? У цьому є свій фан, окрім того, якщо хлопчик розумний і любить книжки і кіно, ти можеш істотно розширити свій кругозір. Правда, якщо він любить музику, яка тобі не подобається, доведеться потерпіти.

Він закохається

Обережно, небезпечний момент! Ти вже забула, як воно – закохуватися. Ти звикла «працювати над стосунками», а ось цього шквалу гормонів і почуттів абсолютно точно не очікувала, бо твої ровесники так вже не вміють. А ти, до речі, вмієш, тому що ти жінка. У цьому-то й проблема: скажена закоханість хлопчика може змусити тебе робити дурниці. Втім, у порівнянні з хлопчачою дурістю це все одно будуть дрібниці. Але попередити ми зобов’язані: він закохається в тебе по вуха, і спасибі, якщо не буде кричати про це з даху. У мегафон.

он влюбитьсяДякую, Кеп!

Яким би розумненьким не був цей юнак, будь готова до того, що тобі доведеться терпіти його розмірковування в дусі Капітана очевидність, і зробити з цим нічого не можна, на жаль. Тому що прожиті роки і накопичений досвід відключити не вийде. А закоханому хлопчикові, звичайно, вкрай необхідно донести до тебе всяке одкровення, яке на нього зійшло. І хоча на тебе воно зійшло 15 років тому, обговорювати це все одно доведеться. Тримайся!

Люба, ти ж і так гарна!

Ось чого у хлопчика не треба випрошувати – так це компліментів. Гарантуємо – ти будеш в них купатися! Але потрібно взяти до відома наступне: причинно-наслідкові зв’язки в голові хлопчика не працюють. Він щиро не зрозуміє, навіщо ти витрачаєш такі – шалені! – гроші на красу. Він тобі скаже «Люба, ти і так гарна!», і ти не доведеш йому, що ця краса дорогого коштує в буквальному сенсі. Тому що сам-то він прекрасний і свіжий навіть у важкому похміллі.

Давайте ж фестивалити!

До речі, про похмілля: готуйся до важкої, майже непосильної праці. Хлопчик змусить тебе тусуватися з ним і з його друзями всю ніч, а вранці тобі доведеться тягнутися на роботу. А ще він запропонує тобі відірватися на якому-небудь рок-фесті, наприклад. Єдина радість – на сцені там все ті ж особи, що й 20 років тому. А в іншому задоволення для тебе буде сумнівне, попереджаємо.

фестивалитьХто всі ці люди?

Ось всі 150 чоловік, так – хто вони? А це його друзі. Причому всі – найкращі. Хлопчик не зрозуміє, як ти примудряється дружити 10 років із одними і тими ж людьми, тому що він 10 років тому в початковій школі вчився, і про тодішніх своїх приятелів мало що пам’ятає. Хлопчик не розуміє, як можна «насититися» таким вузьким дружнім колом, як у тебе. Йому незрозуміло, чому ти не заводиш нові знайомства. Тобто не заводила. Тому що тепер-то ти їх заведеш, звичайно – точніше, хлопчик заведе за вас обох.

«Наша мимра»

При цьому «всі ці люди» виявляться дуже, дуже різними. Так що будь готова до того, що станеш «нашою мимрою»: юні подружки твого принца і дівчата його друзів, швидше за все, будуть дивитися на тебе з неприязню. Тому що ти «тьотя», а вони феєчки. Дуже дурні феєчки. «Навіщо йому ця стара калоша ?!» – ось що буде написано на їх гладеньких личках. Тобі вже смішно? Нам теж, але ми сподіваємося, що ти помилуєш їх. Тому що на дітей ображатися якось дивно. Нехай виростуть, для початку.

он младще

Ну і найголовніше …

Те саме, заради чого варто затівати стосунки з хлопцем, який набагато молодший: секс. Ідеальний збіг темпераментів – вам обом хочеться всього і побільше. Але є нюанс: хлопчика доведеться всьому вчити. Не буває ідеальних коханців-теоретиків, а практики у цього молодика, найімовірніше, було небагато. Зате його можна навчити саме того, що подобається тобі. Чудово, правда?

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено