Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зрозуміти, що друге побачення буде?

Як зрозуміти, що друге побачення буде?

Пристойна дівчина одразу після закінчення першого побачення засікає сакраментальні 36 годин – подзвонить-не подзвонить, покличе на друге побачення або знову мимо? Нема чого гадати на ромашці – ось явні ознаки того, що побачення пройшло «на ура» і далі буде продовження.

Ви розмовляли

Звичайно, ви не сиділи дві години, утнувшись в телефони (адже ні?). Але говорити можна по-різному. Ти розповіла йому всю таємницю, торкнувшись навіть теми розведення рододендронів, але досі не знаєш, ким він працює? Він всю дорогу викладав свою біографію, навіть не запитавши, чи треба воно тобі? Стоп, так бути не повинно. Жвавий діалог – ось прикмета якісного романтичного побачення, і якщо у вас відбувся не обмін монологами, а саме він – усе гаразд, він зателефонує.

Ти нічого не знаєш про його колишню

Після розставання деякі чоловіки прагнуть якнайшвидше знайти кого-небудь, щоб показати фігу своїй екс. Зазвичай такі люди зациклені на минулому і не проти пройтися катком по репутації колишньої партнерки. Якщо тобі не хочеться бути знаряддям помсти, прощайся, пудри носик і йди своєю дорогою. Людина, зацікавлене в тобі, не стане говорити про своє розбите серце. Тим більше – на першому ж побаченні!

о бывшейВін спробував скоротити дистанцію

Йдеться не про розпускання рук – ти ж, сподіваємося, не ходиш на побачення з орангутангами. Але ми завжди підсвідомо намагаємося присунутися ближче до того, хто нас зачарував: взяти за руку, сісти ближче, змахнути пушинку з рукава, торкнути за лікоть або прошепотіти щось на вухо. А ще – він ні на що не відволікався, і ні наявність безкоштовного wi-fi, ні фінал Ліги Чемпіонів в телевізорі над стійкою, ні цунамі з землетрусом не змусили його відвести від тебе погляд. Якщо ти йому подобаєшся, він навіть під час незручних пауз у розмові дивитиметься тобі в очі і посміхатиметься.

сократить дистанциюВін поводив себе, як дурник

У присутності привабливої ​​жінки чоловіки завжди дурнішають – це доведений наукою факт. Їм терміново потрібно привернути твою увагу, але від хвилювання на думку спадає в основному якась дурість – продемонструвати вміння співати йодли або зобразити Годзілу прямо на очах у ресторанної публіки. Загалом, він намагається смикнути тебе за косичку – зовсім як у школі. В присутності тієї, яка по-справжньому сподобалася, інтелект іноді дає збої.

Він намагався відтягнути прощання

Якщо чоловікові з тобою добре, він не буде щохвилини дивитися на годинник і не зірветься з місця, як бігун на старті, коли побачення підійде до логічного завершення. Він зазивав пройтися після кіно? Пропонував після обіду заглянути на каву до кав’ярні?

пьют кофеУ тебе гарний настрій

Найважливіша ознака вдалого побачення – якщо не повний живіт метеликів, то хоча б радісний і піднесений настрій. Летиш додому, як на крилах, шарф майорить, очі блищать, зустрічні чоловіки, навіть якщо на вулиці мінус 15, все одно звертають шиї? Ну, значить, усе в порядку з першим побаченням. І з наступними десятьма також.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено