Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк не стати йому матусею: 7 речей, яких не можна робити

Як не стати йому матусею: 7 речей, яких не можна робити

Ми часто скаржимося на те, що сучасні чоловіки занадто інфантильні. Але, можливо, ми, самі того не помічаючи, заохочуємо їх вести себе так, немов ми їх матусі?

Не будь інфантильною сама

Якщо ти постійно обираєш собі в партнери «вічних дітей», можливо, справа саме в тому, що ти сама вельми інфантильна. І віриш, що існують міфічні «справжні чоловіки» і «справжні» ж жінки, і у них є обов’язки, які потрібно просто виконувати, і тоді все буде добре. Але це не так. Немає ніяких «справжніх» чоловіків і жінок, які чимось відрізняються від інших, «підроблених». Ми всі – дорослі люди і самі несемо відповідальність за своє життя.

Усе зводиться до того, що «справжній» чоловік зароблятиме гроші, а жінка – забезпечуватиме затишокВельми інфантильна поведінка, так що немає нічого дивного в тому, що і чоловіки знаходяться такі ж – більше маленькі хлопчики, ніж чоловіки.

Контролюй свої інстинкти

Коли ми закохуємося, нам дуже хочеться оточити кохану людину увагою і турботою. Хочеться балувати його і позбавляти від дрібних проблем. Побутових, в першу чергу. Він же так втомився, а ти що, сама дві тарілки не помиєш? Обережно, небезпечний момент! Якщо балувати свого милого від усієї душі, скоро він ці самі тарілки припинить навіть до раковини доносити. А навіщо? Є ж ти! Тобі що, важко руку простягнути, чи що?

заботитсяНе роби за нього те, чого він не вміє

Найчастіше чоловіки «не вміють» готувати, звичайно. Деякі перетворюються на справжнісіньких немовлят, які «не вміють» навіть дістати з холодильника і розігріти вже приготовлену їжу. Це лікується елементарно – тиждень на напівфабрикатах. Боїшся, що він заробить собі гастрит? Ну й чудово – заодно навчиться записуватися до лікаря і вчасно приймати ліки. Ось як скрутить як слід, так одразу й навчиться.

Не намагайся його контролювати

Навіть якщо ви живете разом і вирішили одружитися, важливо розуміти, що у кожного з вас є межі, які не можна порушувати. А якщо раптом твій милий радіє тому, що ти постійно дзвониш, вимагаєш від нього звіту про те, де він був і чому затримався, і взагалі поводишся, як любляча, але сувора матуся – у нас для тебе погані новини. Цей хлопчик ще не доріс до дорослих стосунків.

Не втручайся в його особисте життя

Так, у кожної людини є своє особисте життя, і партнера воно ніяк не стосується. Це – взаємини з батьками та друзями. Ти не можеш в них втручатися, навіть якщо тобі дуже хочеться. Максимум, який ти можеш собі дозволити – це порада. І то, в тому випадку, якщо тебе про неї попросять. Все інше – поведінка матусі-квочки: «Не смій спілкуватися з Ваською, кажу тобі, він тебе поганому навчить!»

личная жизньДомовляйся

Домовляйся з ним по-чесному. Ви – рівноправні партнери, і, якщо хочете такими і залишатися, вам доведеться шукати компроміс. Чесний компроміс, без вивертів, без шантажу, без обману.

Не забувай про те, що з часом він сприйматиме твою поведінку як належне

І дуже здивується, якщо ти раптом вирішиш, що бути йому «рідною матір’ю» – трохи не те, чого тобі хотілося б насправді. Так що якщо не хочеш болючої перебудови стосунків – просто не починай вести себе, як його мама.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено