Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВелика різниця: якщо партнер молодший за тебе

Велика різниця: якщо партнер молодший за тебе

Мама піджимає губи, за спиною шушукаються, а друзі жартують на тему «Молода була немолода». Тобі залишається тільки посміхнутися – ти знаєш, що зустрічатися з хлопцем, який молодше тебе – це здорово. Яка б різниця у віці не була.

Різниця 1-2 роки

Не сміши нас, це взагалі не різниця. Навіть в глухі, волохаті і дореволюційні роки наречена, яка на кілька років старша від нареченого, нікого не хвилювали. А вже тобі щось, в нашому 21 столітті, і поготів не слід звертати на це уваги. Ви в дитинстві дивилися одні й ті ж мультики, обидва були жовтенятами (або не були), коли він ще в підгузках ходив, ти, можливо, сама їх не знімала, і до Інтернету ви обидва дорвалися, вже будучи підлітками.

Різниця 3-5 років

Оточуючим різниці між вами не видно, але ти щось знаєш. От і добре – це чудовий стимул для того, щоб тримати себе в руках. У добре підкачаних руках. Він на півкроку попереду тебе, це мотивує стежити за всіма новинками і за собою, качати прес і нову музику. А хлопець тебе, до речі, просвітить – він-то вже точно знає, що зараз в топі, а що в прольоті, кого слухати і дивитися, що там Apple учудив. Його ровесниці і ті, хто трохи молодші, так само свіжі і попригучі, як і ти, але поки не особливо цікаві, а їх улюблена гра – «Я образилася, а ти вгадай, на що». Ти-то вже цю дурість переросла і, повір, вже один цей факт дає сто очок на твою користь.

3-5Різниця 6-8 років

Чим старші ви обидва, то менш істотна ця різниця, а ось до 30-35 вона ще відчувається. І дуже освіжає. Ровесники і ті, що старші, вже починають відрощувати пивні животи та іпотеки, половина одружена, а решта трясуться над своїм дорогоцінним правом бути самотнім вовком чи скиглять із приводу розлучень. Від них явно не варто чекати запрошення проїхатися автостопом, потанцювати до ранку в клубі на даху або освоїти параплан. А твій хлопець – покличе, а по дорозі придумає ще з десяток пригод. Не дивно, що ти й сама легка на підйом, що виглядаєш молодше паспортного віку. При цьому ніхто тебе з твоєї вікової категорії не проганяв – коли повернешся з Чилі, змивай дорожній пил і вирушай з подружками в коктейль-бар.

Різниця 9-15 років

Бінго! Ласкаво просимо у світ чумового сексу. Якщо тобі 35, а твоєму хлопцеві трохи за 20, то ви знайшли один одного. Ти нарешті зрозуміла, як тобі поводитися з власним тілом, щоб воно тебе порадувало. А обранець, в якому гормони вирують і клекочуть, радий збагатитися новою інформацією і застосувати її на практиці. Тому що його ровесниці в цьому, будемо чесні, в більшості своїй колоди колодами. Туди не можна, це не чіпай, я не така. А тут ти, вся така в мереживі. Є і ще один приємний момент – цей хлопець цінує твій інтелект і не соромиться попросити поради, в той час як ровесники ні за які карамельки не визнають, що в чомусь ти, можливо, розбираєшся краще за них.

9-15

Різниця 15-20 років

Варто приготуватися, що тебе будуть обговорювати і засуджувати. Але бурмотіння бабусь на лавочці – ах, це, право, не ціна за всі описані вище бонуси – секс, кураж, можливість поділитися досвідом! – і шанс зі смаком плюнути на думку оточуючих. Заздріть мовчки.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено