Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 вагомих причин, чому чоловіки розривають стосунки

10 вагомих причин, чому чоловіки розривають стосунки

Чоловіки йдуть із цілком зрозумілих причин. Щоб утримати коханого, досить просто не порушувати простих правил.

Групі чоловіків було запропоновано назвати три і більше причини, за якими вони коли-небудь кидали дівчат. В опитуванні брали участь молоді люди віком від 25 до 32 років.

 

Зрада

Ця причина була присутня абсолютно в усіх відповідях. Дійсно, невірність – це не просто зрада, а й деструктивне явище, після якого дуже складно відновити довіру в парі.

Регулярні сварки

Під цим пунктом можна мається на увазі як гіперемоційна поведінка дівчини, так і вічні сварки з різних питань, де винні обидва. Варто додати, що молоді люди назвали дисгармонію у взаєминах також і своєю провиною.

Нелюбов

Дуже популярна причина, через яку пара розлучається. Чоловіки розповіли, що відчувають погіршення взаємин і деколи зважуються на розрив першими.
расстаютсяІнша жінка

Вельми поширена відповідь: одним стосункам приходить кінець, коли зав’язуються нові.

Нездорові залежності

Алкоголізм, куріння, Інтернет-залежність та інші небезпечні для життя явища можуть стати причиною розриву. Адже при такому стані речей від захворювання страждають вже двоє: і той, хто зловживає, і той, хто знаходиться поруч.
вредные привычки

Кардинально різні погляди на життя

Ефемерна закоханість може зв’язати двох невідповідних людей, але вони розійдуться, як тільки спільність і командна робота встануть на порядок денний. Молоді люди також писали про зміну життєвих пріоритетів, які вплинули на стосунки (їй захотілося дітей, а йому, наприклад, пожити закордоном), і про невідповідність загальних бажань.

Сексуальна несумісність

Одна з відповідей прозвучала так: «Вона не отримувала задоволення, як би я не намагався». Дисгармонія в спальні може зіпсувати навіть ідеальну любов, якщо двоє не можуть знайти компромісу або просто не відповідають один одному за темпераментами.
совместимостьПретензії

Чоловіки відзначили, що найпопулярнішою причиною для розриву є безперервна критика на власну адресу. Бентежить бажання жінки, щоб чоловік більше заробляв, а також наполегливе бажання перевиховати його.

Важка вдача

Чоловіки позначили це словом «стерва» (або «стервозність»). Інтриганство, маніпулювання – всі вони приводять до розривів.
стерваВтручання сторонніх

Мова йде про те, коли сім’я або друзі втручаються у стосунки і сприяють їх руйнуванню. Наприклад, це може бути тиск на чоловіка з боку її батька і матері («Вам треба одружуватися!»), постійна присутність друзів у житті пари і так далі.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. тому що немає любові, а мучиться і це все рано чи пізно завершиться трагічно.

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено