Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 причин, через які він може відмовитися від сексу на першому побаченні

5 причин, через які він може відмовитися від сексу на першому побаченні

Насправді чоловіки рідше, ніж жінки, схильні відмовлятися від сексу з малознайомим партнером, тому причин такої поведінки зовсім небагато. Жіноча розбірливість обумовлена ​​більшою відповідальністю за можливе потомство, якої самку нагородила природа і завдяки якій вона покликана більш ретельно обирати собі супутника.

Але якщо обранець все-таки уникнув близькості на першому побаченні, незважаючи на твою готовність, швидше за все, у нього була на це причина.

Він занадто багато випив

Хлопця можна зрозуміти і пробачити. Навряд чи він мав на увазі, що з тобою в тверезому вигляді кохатися неможливо. Швидше за все, він просто розхвилювався, перенервував і випив замість свого звичайного келиха / літра одразу два. Можна дочекатися наступного побачення і помститися – напитися першою. Враховуючи, що для жінки, близької до відключки, секс все-таки більш ймовірний, ніж для чоловіка, ти майже гарантовано отримаєш задоволення – або від помсти, або від сексу. Подумай тільки, чи вартий цей досвід витраченого здоров’я.

много выпл

Він боїться тебе злякати

Придивися: швидше за все, це дуже вихований хлопець із хорошої сім’ї. Він виріс із розумінням, що не кожна жінка мріє розсунути ноги одразу, як тільки його побачить. Він готовий чекати і рахуватися з твоїми бажаннями, незважаючи ні на що. Навіть на твої бажання. А, можливо, йому просто мама не дозволяє.

Відсутність ерекції

Якщо у хлопця на тебе, що називається, не встав, не потрібно одразу записувати його в імпотенти, а себе в поганулі. Ймовірно, під час гуляння під ручку і читання Ахматової тобі варто було трохи облизати свої губки, погладити його великий палець і обов’язково дряпнути спину, обіймаючи на прощання. Таких сигналів чоловіче тіло не пропускає.

отсутсвтвиеВін зрозумів, що він гей

Причина здається неймовірною, але в житті буває всяке. Іноді чоловік настільки сильно опирається усвідомленню своєї гомосексуальної природи, що виявляється готовим визнати її, тільки будучи поставленим обличчям до обличчя – або, точніше, геніталіями до геніталій – зі своїм ймовірним партнером. У кожному разі, твоєї провини тут немає. Звикай до того, що в чоловічому світі є речі, які ніяк від нас не залежать.

гей

Він хоче управляти ситуацією

Будь обережна, імовірно, це маніяк-маніпулятор. Бачачи твою зацікавленість, він намагається вичавити з ситуації якомога більше бонусів, гарненько помаринувати тебе і змусити втратити спокій. З таким чоловіком секс у тебе буде не тільки, коли він захоче, але і де він захоче, і як. Твої бажання йому абсолютно не цікаві.

Взагалі кажучи, всі названі причини досить сильно змахують на відмазки. Але давайте залишимо чоловікам хоча б ці п’ять, адже вони ніколи не відмовляються від сексу тому, що на них – боже, боже! – недостатньо красива білизна, у них не буває місячних, рідко болить голова, і навіть якщо їм не надто сподобалися наші манери, вони майже ніколи не кривдять нас відмовою на першому побаченні, знаючи, що другого може і не бути.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено