Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зрозуміти чоловіка: поради психолога

Як зрозуміти чоловіка: поради психолога

Чоловіки і жінки такі різні, але саме тому їм добре разом! Зрозуміти протилежну стать завдання не з легких. Напевно ви пам’ятаєте, скільки протиріч і сумнівів у вашій голові виникає після, здавалося б, простого діалогу з вашим коханим. Так от, із чоловіками те ж саме! Їм властиво сумніватися, пасувати, роздумувати над ситуацією і аналізувати подію. Жінкам часом здається, що чоловіки поводяться нелогічно, насправді, нам просто не вистачає знань про чоловічу психологію.

Сьогодні ми разом із психологом у сфері відносин поговоримо про те, як зрозуміти чоловіка.

Яких жінок шукають чоловіки?

В голові у кожного чоловіка живе образ ідеальної жінки. Хлопці хочуть все і одразу: щоб жінка була красивою, розумною і високоморальною, а ще бажано тигрицею в ліжку і господинею на кухні, а якщо буде ладнати з його друзями і любити футбол – так ще краще! У якійсь мірі образ ідеальної жінки у чоловіків розкладається на кілька окремих. Сексуальна жінка, яка віддається вже на першому побаченні, не обмежує себе стереотипами і знає чого хоче – безумовно, зацікавить хлопця, але чи захоче він створити з нею сім’ю або хоча б зав’язати стосунки? Швидше за все, знайомство закінчиться наступного ж ранку, бо ви увійшли у фізичний контакт, але при цьому між вами не утворився емоційний зв’язок.

сексуальнаяОсь другий образ ідеальної жінки (назвемо його сімейним), пов’язаний з зовсім іншими цінностями – скромністю, наївністю, почуттям гумору. Який висновок повинна зробити з цього жінка? Запам’ятайте, чоловік із серйозними намірами ніколи не буде форсувати події, шантажувати і ставити умови «або ти робиш так, або я йду …» Звичайно, жінки імпульсивні і деколи нам хочеться дати своєму коханому все і одразу, щоб показати, що ми – найкращі. Але радимо цього не робити! Чоловік за своєю суттю – мисливець. Хлопці іноді досить швидко втрачають інтерес до дівчат, яких не доводиться завойовувати. Не треба жертвувати своєю гордістю заради нього. Може, ви добре готуєте, але чоловік повинен завоювати право спробувати їх. Цінуйте себе і свої вміння!

скромнаяЯк зрозуміти, що ви подобаєтеся чоловікові?

Як зрозуміти, наскільки ви подобаєтеся залицяльникові, як далеко він готовий зайти в ваших стосунках і чи не вважає він їх звичайною інтрижкою? Для початку скажемо ось про що: в нашому суспільстві перебільшено кількість чоловіків, що шукають пару тільки на уїк-енд. Чоловіки так, як і жінки, не хочуть витрачати час даремно і вкладати інвестиції у відносини, які ні до чого не приведуть. Безумовно, у кожного чоловіка існує свій кордон між серйозними стосунками і інтрижкою. Але, як правило, якщо чоловік залицяється до вас більше одного місяця – можна з великою впевненістю стверджувати, що його наміри досить серйозні.

Варто звернути увагу і на самі залицяння. Як часто чоловік дарує вам подарунки, влаштовує маленькі сюрпризи і, що саме показове, змінює свої плани, щоб зустрітися з вами? Всі представники сильної половини людства в один голос твердять, що якщо дівчина їм подобається, вони і гори заради неї готові згорнути. Тому дівчатам не варто виправдовувати тих залицяльників, які приділяють їм мало уваги. Повірте, у чоловіків є тільки одна причина такої поведінки – не сильно і хочеться. Звичайно, стосунки не накладають на хлопця зобов’язання кинути роботу і цілком належати вам, але регулярні зустрічі і ініціатива повинні бути.

нрвавитесьЧого хочуть чоловіки від любовних стосунків?

І тут знову проявляється вимогливість наших чоловіків. Вони хочуть якісних стосунків. Найбільше лякає і відштовхує чоловіків поспіх із боку жінки. При чому він може виражатися як вербально (навішування ярликів «ми – пара», розмови про майбутнє весілля), так і у вчинках (знайомство з батьками, відвідування курсів для молодят тощо). Пам’ятайте, що чоловіки дуже трепітно ​​ставляться до своєї свободи, не забирайте її у них навіть на словах. Чоловіки також цінують турботу і увагу з боку жінок, їм подобаються другі половинки, які не стануть дошкуляти з пропозиціями піти в кафе, бачачи, що у чоловіка проблеми на роботі або просто немає настрою.

отношенияСильна половина людства не шукає в любові чогось нереального, по-суті, теж саме шукаємо в чоловіках і ми, жінки. Ви зможете краще зрозуміти чоловіка, якщо будете частіше з ним говорити, теми абсолютно не важливі. Базікайте ні про що і про все – спілкування допоможе вам зблизиться емоційно!

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено