Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВся правда про ідеального чоловіка

Вся правда про ідеального чоловіка

Ми склали портрет Містера Досконалість. І він виявився досить несподіваним …
«О боже, який чоловік, я хочу від тебе сина», – співається у пісні. А виявляється, ідеал насправді існує!

Дослідники однієї міжнародної мережі опитали дівчат із великих міст, щоб з’ясувати, якими ж якостями він повинен володіти. І кожна назвала те, що цінує в представниках сильної половини людства.

Отже, на першому місці опинилася здатність фізично захистити (її відзначили 97%). На другому – хороша спортивна форма (96%). Замикають трійку сексуальні навички (94%), причому для 92% виявилося важливим, щоб чоловік підтримував інтимні експерименти.

Також виявилися затребуваними освіченість (92%) і хазяйновитість (90%). Причому мова йде не про те, щоб у чоловіка були золоті руки (33%), а щоб він умів організувати роботу інших (57%). А ще жінки не проти, щоб їх супутник брав на себе традиційно жіночі обов’язки по дому (52%).

убирает

А ось в меркантильності дівчат, як виявилося, звинувачують зовсім даремно! Всього 89% віддали свій голос за цей пункт, що у порівнянні з іншими голосами здається незначним!

У той же час деякі якості несподівано виявилися несуттєвими. Тільки для 8% опитуваних має значення коло спілкування чоловіка, модний імідж привертає 15%. Лише 25% жінок вимагають до себе безроздільної уваги. І ось що дивно: 65 відсотків опитаних зовсім не проти, щоб він поглядав на інших.

– Результати опитування демонструють цікаві тенденції у сфері відносин. Якщо ще століття тому секс знаходився б десь в кінці списку якостей ідеального чоловіка, то сучасні жінки хочуть яскравого інтимного життя, причому займають не пасивну позицію, а самі проявляють ініціативу і чекають, що партнер її підтримає, – коментує Катерина Любімова, засновниця міжнародної мережі «Тренінг-центр СЕКС».

идеальный мужчина

Виходить, у сучасному світі, де жінка здатна добре заробляти і вирішувати за допомогою грошей будь-які побутові проблеми, чоловік повертається до витоків. Від нього вимагається бути хорошим коханцем і успішно боротися з ворогами.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено