Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 причин сексу з колишнім

10 причин сексу з колишнім

«Що? Та я з тобою навіть квіти нюхати в полі поруч не сяду! » – кричиш ти … а через півгодини шльопаєш босоніж до ванної в його сорочці. Так, секс із колишніми чоловіками, коханцями, бойфрендами трапляється. І не так уже й рідко. Ось як воно буває …

 

1. Поклик плоті. Він збирався помастурбувати і спатоньки, а тут ти вийшла в «Скайп», і він покликав тебе в гості, а ти погодилася. Ви розійшлися друзями і іноді зідзвонюєтеся і навіть зустрічаєтеся, щоб випити пива, але ніяк не можете встановити нових правил спілкування і зрозуміти, де рамки.

бывший2. Випадково зіткнулися на вечірці і згадали, що вам завжди було добре в ліжку. Від попереднього пункту відрізняється моментом раптовості. Ви не домовлялися зустрітися, просто побачили один одного і подумали: «А чому б і ні?» Краще, ніж піти з вечірки з людиною, яку бачиш вперше.

3. Любов-ненависть. Ніякої логіки. Ти ненавидиш свого колишнього. Твій колишній тебе ненавидить. Ти заскочила на п’ять секунд, щоб забрати забутий светр. І між вами відбувається кращий секс у твоєму житті на тумбочці в передпокої.

ненавсить4. Бурхливий роман, який все не може скінчитися навіть після розставання. Це як прощальний секс, що розтягнувся на місяць. Ви більше не хочете бути разом, але не можете з цим змиритися і відпустити один одного. Ви все відтягуєте неминучий біль розставання. Усе ускладнюється тим, що секс в такі моменти чудовий, бо обидва стараються з усіх сил.

5. Весілля друзів. Ти дивишся на нареченого і наречену і думаєш про те, яка ти самотня і що, напевно, так самотньою і помреш. І тут підвертається твій колишній. Ти думаєш, чи не почати все спочатку … А вранці ви тверезіє і ніколи більше не згадуєте про те, що сталося.

свадьба друзей6. Ви не бачилися років 10, і ти просто забула, наскільки він поганий. Ви опиняєтеся в ліжку – і виявляється, що він краще не став. Вранці ти потихеньку крадешся до дверей і присягаєшся собі більше ніколи не повторювати таких помилок.

7. «Помирилися – не помирилися?». Ви недавно розійшлися, але зустрілися, щоб поговорити або повернути один одному забуті речі, і все скінчилося в ліжку. Тепер ти думаєш: чи означає це, що він вирішив повернутися і ми залишаємося разом?

недавно помирились

8. Надмірно емоційний прощальний секс після того, як ви вирішили розлучитися. Це найсумніший секс на світі. Покойся з миром, колишня любов …

9. «Ти скажи, ти скажи, чого тобі треба». Діло з твоїм колишнім коханим йде до сексу, але ти не можеш розкусити його намірів. Чого він хоче? Невже він думає, що між вами відродяться романтичні почуття? Або просто хоче сексу? Або для нього це лав-хейт, хоча ти зовсім не відчуваєш до нього ненависті? Запитати якось ніяково і потрапити в халепу теж не хочеться.

целуются10. Ти влипла. Збиралася всього лише провести з ним ностальгічну ніч, а він вирішив, що ви знову разом, і починає закидати тебе повідомленнями і квітами. І якщо ти поясниш, що він помилився, невже доведеться знову пройти через розставання?

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено