Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 ознак вірного чоловіка

7 ознак вірного чоловіка

Учені різних країн проводять масу соціологічних досліджень на тему подружньої вірності. І підрахували, в яких парах найрідше виникає проблема зрад. Якщо всі ці дослідження зібрати воєдино, то вийде портрет ідеально вірного чоловіка. Ось він. Щось звучить цілком очевидно, але деякі ознаки досить несподівані.

1. Ваші з ним зарплати більш-менш однакові. Американські соціологи з’ясували, що чоловіки частіше зраджують, якщо вони заробляють набагато більше або набагато менше дружини. Мабуть, багатий чоловік вважає, що йому все пробачать, а бідний таким чином самоутверджується.

2. Його друзі теж вірні своїм дружинам або подругам. Поганий приклад заразливий: якщо «Вася гуляє – і нічого», то і він може піти наліво слідом за Васею.

1391810147_282_image3. Він відчуває, що його люблять і йому довіряють. Забудь цю дивну теорію: «Їм треба тільки одного»: насправді причина більшості зрад зовсім не в сексі. Згідно з дослідженням, проведеним компанією «Ньюмен», більшість чоловіків зраджують тому, що шукають емоційного задоволення.

4. Він екстраверт. Це несподівано: здавалося б, чим легше людині заводити нові стосунки і чим ширше коло його спілкування, тим вище ризик, що ці стосунки вийдуть за рамки приятельства. Насправді, говорять дослідники, екстраверти менше піддаються впливу оточуючих, і їх важче спокусити. Вони охоче спілкуються з багатьма, і це не заважає їм ділити ліжко тільки з дружиною.

общительный

Інтроверти ж швидше погодяться на зраду, тому що для них налагодити контакт із новою людиною – це рідкісна можливість, яку шкода упускати.

5. Він – фанат важкого року. Сайт британської газети «Мірор» провів опитування серед меломанів і з’ясував, що брутальні «хіпоблуди» – самі зразкові сім’янини з усіх шанувальників різних музичних напрямків. (На перших трьох місцях у рейтингу страшенних зрадників виявилися шанувальники джазу, сальси і поп-музики.)

Але ми б не стали надто серйозно ставитися до результатів цього опитування: ймовірно, менше любителів адюльтеру зізналося в пристрасті до хеві-металу просто тому, що цей напрямок в принципі не найпопулярніший в світі.

6. Він виріс у великій родині. Опитування показали, що до зрад більше схильні ті, хто був єдиною дитиною.

большая семья7. Він не так швидко заводиться. Якщо чоловік не з тих, хто запалюється як сухий порох від найменшої іскри, у нього є час подумати і прийняти правильне рішення раніше, ніж певні частини тіла подумають за нього.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено