Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЖінки, яких чоловіки обходять стороною

Жінки, яких чоловіки обходять стороною

Один чоловік вирішив поділитися думкою про жінок. Про тих жінок, від яких він збирається триматися подалі, – і всім іншим радить.

Вона завжди при параді

Як кажуть, не треба робити з мене ідіота, з цим завданням я в змозі впоратися сам. Якщо жінка виходить з душу в повному макіяжі, що я, питається, повинен про неї подумати? Що без макіяжу вона виглядає як чудовисько? Або що вона вважає мене ідіотом, нездатним відрізнити натуральну красу від штучної? Мене не влаштовують обидва варіанти, як ви розумієте. Брехати – погано. Ще гірше – брехати не тому, що в цьому є необхідність (бо на насправді дуже мало хто виглядає як чудовисько), а тому, що цю брехню нібито ніхто не помітить. Ну-ну.

Вона тисне на жалість

Знаєте, ось це все: «Любий, я не товста? Я точно-точно не товста? Ти впевнений?». Деякі думають, що це таке кокетство і привід отримати комплімент. Наївні! Дурники, які не тікають від жінки, яка задає такі запитання, приречені працювати безкоштовними психоаналітиками для своєї коханої. І відмовитися потім не вийде: кинути цю невпевнену в собі істоту – вчинок за гранню. Все одно, що у дитини цукерку відібрати. Вона ж ще, чого доброго, руки на себе накладе!

Вона зухвало сексуальна

Така, знаєте, дика кішечка: погляд закликає, жести млосні, декольте до пупа. Як тільки дівчина починає покусувати губи, дивлячись мені в очі, у мене негайно хворіє прабабуся. Так, ось тільки що повідомили, що вона при смерті! Вибач, дорога, я повинен бігти! Звісно, у мене немає ніякої прабабусі, зате є інстинкт самозбереження, а тому я біжу і не вернуся. Я люблю секс. Я люблю сексуальних панночок. Я готовий відповідати на ініціативу, а не самому її проявляти – ну, якщо дівчині так хочеться. Але я не можу без сміху дивитися на цей жалюгідний цирк. Альо, люба, ти не Шерон Стоун, я не Майкл Дуглас, і тут взагалі-то не кіно про основний інстинкт. Показна сексуальність не порушує, а змушує відчувати те саме відчуття, для якого немає слова: коли хтось робить щось дуже дурне, а соромно за це чомусь тобі.

сексуальная девушкаВона використовує дитячі хитрощі

Пише смс про те, який я милий пупсик, а слідом додає: «Ой, пробач, це не тобі!» Ну да, ну да, набирала ім’я «Наташа», а вийшло «Василь» – проклятий Т9! І ось ще хороший хід: вдати, що образилася, а на що – це ти, Васю, здогадайся сам. Я ж у самої Ванги стажувався, було діло. Мені щоразу хочеться запитати: що ж ти, мила, мене відразу підручником по голові не стукнула, а? Якраз твій рівень.

Вона занадто багато говорить

Жінки думають, що нас, чоловіків, дратує їх безкінечний щебет. Насправді це не так. У сенсі – не всіх. Деякі з нас вміють вимикати органи чуття і діяти в режимі автопілота. А деяким, не повірите, ваше щебетання дуже навіть подобається. Мені – ні. Тому що я знаю, що за цим стоїть. Я проводжу дівчину додому і не встигну навіть машину відкрити, як мені вже почнуть мити кістки. Кожен мій крок, кожне моє слово і кожен мій вчинок буде відомий її мамі, її кращій подрузі, її сестричці і ще півсотні жінок з ближнього кола, включаючи двірничку Вєрку. І я в будь-якому разі виявлюся козлом. Дякую, ні. Не дуже приємно відчувати, що тебе хтось щохвилини препарує.

много говоритВона думає за мене

«Я знаю, що ти хотів, просто не говорив», «Викинь цей піджак, він жахливий!», «Я не стала у тебе питати, ти ж все одно погодишся». Голова в мене не для того, щоб в неї є, дівчата. Не треба думати за мене, мені не три роки, і я не потребую опіки. Так, мама у мене теж є, спасибі.

Вона – королева драми

Знаєте цей нестерпний тип жінок: ледь що – і вона піднімається, дивиться на тебе нищівним поглядом і гордо йде в бій. А ти сиди, думай, що за трагедія її спіткала на рівному місці? Або ось сльози. Чоловіки, які не виносять жіночих сліз, – це міф. Ми чудово розуміємо, що ви нормальні, живі люди, вам буває погано, вам потрібна розрада. І ми готові втішати, брати вас на ручки, говорити, що все буде добре, і, звичайно, докладати всіх зусиль, щоб дійсно стало добре. Але не 35 разів на тиждень, ні.
королева драмы

І взагалі королева

І на цій підставі їй всі винні, зрозуміло, а в першу чергу – я. Я ж чоловік! Пояснюю популярно: союз двох люблячих людей завжди передбачає деякі зобов’язання з обох сторін. Просто тому, що ми різні. Нам не обійтися без компромісів і розподілу обов’язків: щось візьму на себе я, щось – жінка, і ми обидва будемо один одному винні – ну, раз обіцяли. Я згоден вступати у стосунки тільки на цих умовах. Когось, можливо, надихає роль слуги при королеві, але не мене.

Вона нестерпно задушлива

Якщо з усім вищевикладеним ще якось можна змиритися, то від задушливої жінки потрібно бігти негайно. І не просто бігти, а ще й номер телефону змінити. Тому що задушлива жінка – це те саме чудовисько, яке спалить чоловіка зсередини і залишить тільки порожню оболонку. Їй потрібно весь час бути поруч – ні, вона не може провести вечір без тебе! Вона весь час на тобі висне, як п’явка – можна подумати, ти їй кисень перекриєш, якщо перестанеш тримати її за руку. Вона вимагає постійних підтверджень любові – більше, більше слів!

1337836894_0_8cb56_b2a270ab_xl

І що найжахливіше – вона прагне розчинитися в тобі повністю. Так, прямо так і каже: хотіла б, мовляв, стати з тобою одним цілим. І адже стане – уповзе в твоє життя, і виявиться, що вона тепер скрізь. А коли ти зрозумієш, що тобі стало нічим дихати, буде пізно: видирати доведеться з м’ясом. Задушлива жінка – той самий тип, який я обійду по широкій дузі, бо вона як болото: чим сильніше б’єшся, тим швидше затягне.
Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено