Підписуйтесь на оновлення у FB або VKП’ять «не можна», якщо хочеться заміж

П’ять «не можна», якщо хочеться заміж

Багато дівчат впевнені: щоб одягти весільну сукню, потрібно добре готувати, щоб «голова не боліла», а фігура була модельних параметрів. Але, виявляється, це не головне.

Запитання «Як вийти заміж?» ми вирішили задати не психологу, а тим, хто вже перебуває в тривалих серйозних стосунках, і особисто випробував, як діють «секрети жіночих чар». Своїми спостереженнями поділилася учасниця конкурсу «Місіс Томськ-2016» Ольга Самардакевич.

НЕ МОЖНА думати, що чоловіків багато, і якщо не вийде з цим, то вийде з іншим. Наші думки матеріальні, і досить часто вони знаходять відображення в реалії. Фраза «не вийде» моментально летить у космос, і ви благополучно насолоджуєтеся «багатьма». Завжди робіть правильні посили – це дуже допомагає на життєвому шляху.

ругаютсяНЕ МОЖНА звалювати всі свої проблеми на чоловіка, який виявляє до вас симпатію і є потенційним претендентом на руку і серце. Зрозумійте, що він не супер-герой і за його плечима теж є якийсь вантаж. Тільки відчайдушний дурень кине всі сили на вирішення проблем незнайомки, яка сподобалася. Дочекайтеся моменту, коли ви станете один одному по-справжньому близькі. Ось тоді і з’явиться нормальне бажання вирішувати не чужі, а вже спільні проблеми.

НЕ МОЖНА поводитися доступно. На заперечення: «ми дорослі люди, чого нам чекати?» я відповім: «незалежно від віку, чоловік за своєю суттю мисливець, і легку здобич він проковтує моментально, а ось ту здобич, яка дісталася нелегко, хочеться смакувати, щоб зрозуміти всі її особливості». Робіть висновки!

доступная

НЕ МОЖНА розкривати всі карти разом. Як би це банально не звучало: один фільм все життя дивитися не будеш. Є, звичайно, фільми, які хочеться переглядати, але тривати це буде рівно до виходу в прокат кращого блокбастера. Тому, збереження інтриг і загадок, – це безпрограшний варіант поведінки.

НЕ МОЖНА жити за принципом: «Любіть мене такою, яка я є!» Ти нікому не потрібна брудна, нечесана, неосвічена. Життя – це нескінченний процес роботи над собою. Не тільки зовні треба виглядати ідеально, треба розвивати свій внутрішній світ, розширювати кругозір. Кожен чоловік хоче бачити поруч із собою доглянуту, виховану і грамотну жінку. Будьте такою і вас не захочеться відпускати.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено