Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 ознак того, що у нього з тобою все несерйозно

6 ознак того, що у нього з тобою все несерйозно

Деякі чоловіки органічно не готові будувати сім’ю. Або у них зараз невідповідний життєвий етап. Або вони просто прикриваються тим, що у них невідповідний життєвий етап. У кожному разі, послухай БГ і «мила, не витрачай час». Але не в тому сенсі, що хапай це хлопця і не зволікай, – а в тому, що пора бігти.

1. Він ніколи не може проявити відповідальність навіть у дрібницях. Якісь накладки трапляються з усіма: кожному час від часу доводиться скасовувати плани в останній момент або спізнюватися. Але, якщо це відбувається раз за разом, або він настільки розсіяний, що і в загс може прийти в різних черевиках, або це людина, яка в принципі не здатна будувати серйозні стосунки.

безответственный2. Він випереджає події. Ви зустрічаєтеся тільки втретє – а він вже говорить про одруження, а потім починає тебе уникати. Він просто ще дитина – і неважливо, скільки йому років. Так поводяться незрілі особистості, які легко запалюються і швидко гаснуть, втрачаючи інтерес. Для таких хлопців розмови про майбутнє весілля – як запаморочливий смак погоні. Їм подобається думати, що їх наздоганяють, – а потім вони тікають. І «туки-та – я в будиночку».

3. Ти перша, з ким він зустрічається після нищівного розриву серйозних стосунків. Винятки, звісно, ​​трапляються. Але частіше буває, що він знаходить в комусь коротку розраду і тільки потім відчуває готовність до нової любові. Коли на дорозі ми бачимо вантажівку з ненадійно закріпленими дошками в кузові, ми намагаємося перебудуватися в інший ряд або пропустити перед собою іншу машину з менш обережним водієм. Робити так у відносинах боязно. Але іноді розумієш, що варто було ризикнути і почекати.

он4. Він їсть очима все, що рухається. Зрозуміло, що якщо повз пройшла карколомна красуня, яка навіть тебе змусила рот відкрити, то немає ніякого криміналу в тому, що твій хлопець провів її очима, як і всі присутні. Або, може, хтось у натовпі нагадав йому першу любов – теж буває. Але якщо він постійно вирячується на інших жінок, коли йде кудись із тобою, не дуже-то схоже на те, що він зосереджений на ваших стосунках.

5. Ти не входиш до числа його пріоритетів. У багатьох робота з’їдає переважну частину часу. Але якщо нарешті з’явилася вільна хвилинка, і він раз у раз проводить час із приятелями, забувши покликати тебе, забудь і ти про нього, як про страшний сон.

с друзьями6. Він каже, що не готовий до стосунків. І при цьому зустрічається з тобою – а що це, якщо не стосунки? Це змушує тебе сподіватися і вірити, і ти чекаєш, що з часом він зміниться … Ну, можливо, до пенсії так і буде: він зрозуміє, що більше нікому не потрібен, крім тебе, і вирішить осісти. Ти дійсно готова чекати, поки нарешті отримаєш свій сумнівний приз у вигляді старого, товстого, втратившого потенцію «принца»?

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено