Підписуйтесь на оновлення у FB або VK30 речей, які ви повинні зробити, поки ще молоді

30 речей, які ви повинні зробити, поки ще молоді

«Вчора вже пройшло. Завтра ще не настало. У нас є тільки сьогодні! Так давайте ж почнемо жити зараз!».
~ Мати Тереза

 
Так що давайте, нарешті, прокинемося! Всі ми! Якщо ви читаєте це, значить ще не надто пізно. Зробіть сьогоднішній день початком вашого другого життя. Знайдіть час, щоб зрозуміти самих себе. Знайдіть час, щоб зрозуміти, чого ви хочете і що вам потрібно. Знайдіть час для ризику. Знайдіть час, щоб любити, сміятися, плакати і вчитися. Життя часто коротше, ніж здається.

Ось 30 необхідних речей, над якими ви можете почати працювати вже сьогодні:

1. Прийміть кожну унікальну частину себе.
Секрет щастя та успіху – це прийняття себе. Ви ніколи не станете тим, ким ви хочете бути, якщо покладаєтеся на всіх інших і вірите, що вони допоможуть вам стати таким. Прийміть себе повністю, таким, яким ви є, з усіма недоліками та іншими вадами. Після того як ви полюбите і приймете навіть найгірший з можливих варіантів себе, ви станете вільною людиною. Тому завжди прислухайтеся до себе самого, і ніколи не йдіть проти себе. Будьте тим, ким ви були створені і ви буквально зможете дістати місяць з неба.

2. Будьте пріоритетом для самого себе.
Правду кажучи, є тільки кілька людей у ​​цьому світі, які на 100% залишаться вірні собі, і ви повинні бути однією з них. Зробіть пріоритетними ваші власні потреби серед щоденних необхідних справ.

3. Активні дії.
Не сидіть, склавши руки, дозволяючи тим чи іншим речам траплятися з вами. Вийдіть на вулицю і самі створюйте події навколо себе. Ви – те, що ви робите, а не те, що, як ви говорите, будете робити. Перестань говорити «Шкода, що …» і почніть говорити «Я хочу …». Перетворіть ваші «не можу» в «можу», а ваші мрії у ваші плани.

96100376_7616

4. Працюйте.
Ви не можете недооцінювати людину, яка завжди наполегливо трудиться. Стати цією людиною. У житті ви не отримаєте те, чого хочете, але ви отримаєте те, заради чого працювали. Робіть те, що правильно, а не те, що легко. Ваші мрії варті того.

5. Зосередьтеся на пріоритетах.
Не будьте зайнятим, будьте продуктивним. Мета життя в тому, щоб жити і досягати своїх цілей. Почніть поважати свій час. Зосередьтеся на тому, що важливо і відпустіть те, що не потрібно.

6. Ідіть на виправданий ризик.
А чому б і не ризикнути? Ось де можна домогтися значимих результатів. Ви це знаєте. В житті виходить так, що якщо ви нічим не ризикуєте, значить, ви ризикуєте всім. Будь-яке зростання, або розвиток починається в кінці твоєї зони комфорту. Ви не повинні бачити перед собою всю драбину, просто зробіть перший крок.

7. Продовжуйте крокувати.
Зосередьтеся на тих невеликих речах, які ви можете зробити прямо зараз, а не на великих завданнях, які поки що не можна здійснити. Невеликі зміни можуть зрештою привести до великих змін. Якщо ви сумніваєтеся, просто зробіть ще один маленький крок вперед. Іноді маленький крок в правильному напрямку стає найбільшим кроком у вашому житті.

8. Отримуйте схвалення від себе самого.
Якщо ви хочете досягти величі, перестаньте чекати схвалення від кожної людини. Вам не потрібно чиєсь схвалення, що бути щасливим, або слідувати за своїм серцем.

9. Впевнено боріться за те, у що ви вірите.
Велика сила полягає в подоланні того, що іншим здається неможливим. І іноді потрібно програти одну битву, щоб виграти цілу війну. Тому, якщо ви твердо вірите в щось, боріться за це. З часом все стане на своє місце … Можливо, не сьогодні, але, врешті-решт …

10. Дозвольте життю йти так, як воно повинно йти.
Ви не можете змушувати ті чи інші події відбуватися з вами (можна тільки звести себе з розуму, намагаючись це зробити). Для всього є свій час і своє місце. Отже не змушуйте відбуватися, те, що ще не може вписатися у ваше життя. Все буде так, як має бути. Просто трудіться і будьте терплячими.

11. Використовуйте будь-який свій досвід.
На заміну того, що ви втратили, ви обов’язково отримуєте щось ще. Насправді іноді життя не дає вам того, що ви хочете, тому що вам потрібно щось інше. І те, що вам потрібно, дуже часто приходить до вас тоді, коли ви не шукаєте його.

G

12. Будьте уважні у важкі часи.
Зберігайте спокій, коли справи йдуть погано. Ви можете відчувати себе слабким, але ваш дух сильний. Пам’ятайте, що є два види болю: біль, який болить і біль, який змінює тебе. Але коли ви приймаєте життя, замість того, щоб чинити опір, обидва види болю допомагають вам рости.

13. Зізнайтеся в своєму розчарування і подивіться в обличчя своїм страхам.
Іноді те, що ви не хочете – це саме те, що вам потрібно. Іноді те, що ви найбільше боїтеся робити, є саме тим, що зробить вас вільним.

14. Насолоджуйтесь.
Будьте позитивні і посміхайтеся прямо зараз, не тому, що у вас все добре, а тому, що ви можете бачити гарну сторону у всьому.

15. Говоріть собі щоранку підбадьорливі слова.
Одна маленька позитивна думка в першій половині дня може змінити весь ваш день. Перетворіть це в свою звичку.

16. Подивіться навколо, щоб оцінити ваше чудове життя.
Хороше воно чи погане, просто посміхніться. У вас є багато речей, за які ви можете бути вдячними. Ніколи не забувайте, це … Не будьте недоброзичливим, коли у вас є так багато причин, щоб бути позитивно налаштованим. Життя «дає і забирає». Дякуйте йому і нічого не приймайте як належне. Повірте, прямо зараз хтось молиться про те, щоб отримати те, що ви приймаєте як належне.

oboik.ru_201210030423041210

17. Влаштуйте собі тимчасові періоди життя без відчуття провини.
Наскільки Вільним можна було б себе відчувати, якби не треба було відчувати себе винниим за ті речі, які ви «повинні» були робити кожну секунду? Так, це прекрасно, старанно працювати заради значущих цілей. Але не лайте себе за те, що ви не робите більше, ніж в змозі зробити. Знайдіть баланс між активністю і відпочинком. Навчіться відпускати почуття провини і розслаблятися, коли ви маєте потребу в перерві.

18. Викиньте непотріб.
Коли деякі речі не стикуються у вашому житті, почніть позбавлятись того, що не потрібно. Життя стає простішим, коли ви позбавляєте його від речей і людей, які роблять його важким. Пам’ятайте, що відмова від чого-небудь не завжди означає, що ви слабкі. Іноді це означає, що ви достатньо сильні і досить розумні, щоб відпустити це і рухатися далі в правильному напрямку.

19. Відпустіть тих людей, які вже пішли з вашого життя.
Деякі люди з’являються в наших життях на більш короткий час, ніж ми сподівалися, щоб навчити нас тому, чому вони ніколи б не змогли навчити, якби залишилися поруч. Визнайте це, коли подібне станеться з вами, і прийміть його.

20. Насолоджуйтесь компанією тих, робить вас кращими.
Знайте, що мати багато друзів не настільки важливо, як мати реальних друзів. Рано чи пізно ви просто захочете бути серед тих людей, які змушують вас посміхатися. Тому проводьте якомога більше часу поруч з тими, хто допомагає вам ще більше любити себе.

21. Слухайте принаймні стільки, скільки ви говорите.
Зрештою, є тільки одне правило про те, як стати хорошим співрозмовником і хорошим другом: вміти уважно слухати. Іншими словами, ми не стільки потребуємо, щоб говорити, скільки в терплячого серця, яке вміє слухати.

happiness-is

22. Дозвольте любові перемогти.
Любов перемагає все. Діліться своєю любов’ю. Для цього не потрібно бути досконалим. Просто необхідно бути чесним.

23. Навчіться прощати без внутрішнього опору.
Ніколи не дозволяйте суперечці постійно продовжуватися і ніколи не ховайте в собі образу – ці речі ляжуть каменем на ваше серце. Прощення є одним з основних ключів до щастя. Коли ви приймаєте рішення пробачити тих, хто образив вас, ви звільняєтесь від їхньої влади над вами. Тому давайте, зважитеся на це і скажіть: «Я прощаю тебе».

24. Дійте так, як ніби всередині вас є безмежна кількість доброти.
Одні ваші переконання не роблять вас кращими, а ваша поведінка робить. Завжди використовуйте свій голос для вираження доброти, вуха для співчуття, а руки для благодійності. Навчіться давати без будь-якої причини. Зробити це щоденним ритуалом.

25. Підтримуйте в собі сильний характер.
Характер – це те, як ви ставитеся до тих, хто нічого не може зробити для вас. Тому сьогодні, і кожен день, робіть щось хороше для тих, хто ніколи не буде в змозі відплатити вам.

26. Дайте шанс незнайомцям, що довкола вас.
Будьте доброзичливі. Просте «Привіт» може привести до мільйонів речей. І в кожного, кого ви коли-небудь зустрічали, є своє призначення. Деякі з них будуть випробовувати вас, деякі навчать вас, а деякі знайдуть у вас щось найкраще.

416474-2048x1360

27. Не втрачайте зв’язку з реальністю.
Брехня існує тільки тоді, коли ми віримо в неї. Істина здатна звільнити вас. Кожен раз, коли негатив закрадається в вашу свідомість, запитайте себе: це правда? Чи можу я бути абсолютно впевнений в тому, що це правда?

28. Вчіться на основі минулого, але не живіть в ньому.
Не переживайте через зачинені двері, що залишилися позаду вас. Нові двері відчиняються кожен момент, і ви побачите їх, якщо будете продовжувати рухатися вперед. Іноді ви повинні прийняти той факт, що речі ніколи не будуть повертатися до того, якими вони були колись, і що закінчення чогось одного це новий початок чогось іншого.

29. Менше хвилюйтесь.
Перестаньте думати про все і переживати. Життя занадто коротке для цього. Занепокоєння і постійні роздуми є найлютішими ворогами щасливого життя в сьогоденні.

5844

30. Зверніть увагу на сьогодні.
Зрозумійте, що причиною більшості ваших розчарувань і занепокоєння є результат того, що ви живете в минулому або в майбутньому. Зараз проходить ваше життя, єдине життя, яке у вас є. Не пропустіть його.
Ваше життя триває тільки раз. І це головне. Так що займайтеся тим, що робить вас щасливими, і частіше будьте з тими, хто змушує вас посміхатися.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено