Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 ознак безнадійного чоловіка

5 ознак безнадійного чоловіка

Більшість жінок прагне переробити своїх чоловіків. Хто за допомогою «дресирування», хто за допомогою «виховання». Трапляється так, що всепрощаюча жіноча любов все ж зазнає невдачі. Чи можна спочатку визначити «невідповідного» чоловіка, щоб не витрачати на нього даремно сили і час?
 
Психологи виділили ряд характерних факторів, на які слід звернути увагу жінці, особливо в момент закоханості.

Набір певних якостей

Існують чоловіки, яким принципово важливо, щоб у жінки був певний набір якостей і умінь. Такі чоловіки, шукаючи майбутню дружину, звертають увагу на те, чи вміє вона прибирати, прати білизну, готувати їжу, доглядати за ним і бути відданою і покірною. Якщо хоча б одна з якостей перестає його влаштовувати, то чоловік намагається знайти собі нову пасію. Спроби переконати такого чоловіка в неправоті не мають ніякого успіху.

Пристрасть до випивки

Йдеться про любителів вжити чарочку-другу. Якщо вам здається, що це невинна звичка потрібна чоловікові тільки для того, щоб зняти втому, то ви сильно помиляєтеся. Подібний спосіб «розслабитися» може перерости в алкогольну залежність.

Занижена самооцінка

У чоловіка із заниженою самооцінкою у разі ваших успіхів буде постійне відчуття досади. У подальшому він поставить вам умову – вибір між сім’єю або кар’єрою. І якщо жінка піде на його умови, поставить хрест на своїх бажаннях і присвятить себе домашнім турботам, то на тлі дружини чоловік раптово «розправить крила», стане героєм і годувальником.
image20407
Майбутнє життя

Подумайте про те, яким буде ваша спільне життя, наприклад, через десять років. І як, влаштовує? Уявне моделювання майбутнього – єдиний спосіб подивитися на ставлення збоку і зрозуміти, чи хочете ви його, чи ні.

Обранець живе за ваш рахунок

Ваш чоловік не знайшов гідної роботи, він «тільки відкриває справу». Можливо, ви живете з батьками або на знімній квартирі, яку оплачуєте знову ж ви. Ви самостійно робите всі покупки, вирішуєте всі проблеми, і так день за днем. Зверніть увагу, може бути, ваш чоловік зручно влаштувався, і йому комфортно так жити, щоб не вирішувати жодних проблем.

Проаналізуйте його поведінку і ваші стосунки, подивіться правді в очі. Може бути, це той момент, коли слід зрозуміти, що ви різні, і розійтися. Не впадайте у відчай, безвихідних ситуацій не буває.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено