Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 порад для гарного фото на документи

7 порад для гарного фото на документи

Мова піде не про креативну фотосесію на лоні природи, а про ті фотографії, які ми змушені робити з необхідності, а саме про фото для офіційних документів. Ці монстри розміром 3х4 або 3,5 х4, 5 (залежно від виду документа) можуть засмутити навіть дуже впевнену в собі дівчину, але існує декілька способів зменшити нанесену ними шкоду!

Здавалося б, ми не так часто фотографуємося на документи. Наприклад, 3 рази за все своє життя на паспорт (якщо немає форс-мажорів) або кожен раз, коли подаємо документи в посольство для оформлення візи. Але і в цих рідкісних випадках хотілося б виглядати впізнавано і хоча б мило.

Думаємо про приємне
З освітленням і ракурсом при фото на документи ми вже нічого не поробимо. І попросити знімати нас з правого боку (бо так ми виходимо найкраще) теж не вийде. Але що ви все ж можете зробити – так це подумати при зйомці про щось приємне. Недавній несподіваний комплімент, улюблений фільм, вчорашнє побачення, сам факт того, що ви фотографуєте для того, щоб поїхати у приємне місце. Приємні думки відразу ж змусять ваші очі світитися і викличуть легку ненав’язливу напівпосмішку.

2987

Практикуємося
Практика – наше все. Спробуйте зробити репетицію перед дзеркалом того, як ви будете тримати голову, свій погляд і загальний вираз обличчя. Звичайно, ви не зможете стовідсотково відтворити все це перед камерою, але, принаймні, позбудетеся переляканого вигляду.

Тільки в хорошому настрої
При зйомці вам повинно бути комфортно. Якщо ви прийшли з головним болем, у незручному взутті, або засмутилися через плями на новому пальто, ви не зможете повністю приховати негативні емоції (звичайно, якщо ви не професійний актор). Фотографуватися потрібно у гарному настрої. Та й взагалі, візьміть собі за правило все робити в гарному настрої. Як свідчить жартівлива приказка: посміхайтеся, це всіх дратує!

viza-v-ameriku

Не напружуємося
Скам’яніле обличчя й очі-блюдечка – ось звичайний результат нашого напруги при зйомці. Розслабте м’язи і не намагайтеся округлити очі, щоб вони вийшли як можна більш виразними, це приведе до зворотнього ефекту.

Правильно моргаємо
Найчастіше фотооб’єктив ловить нас з напівприкритими, «п’яними» очима через те, що ми не можемо вчасно моргнути. Секрет простий – моргайте безпосередньо перед тим, як клацне затвор, тоді ваші очі на фото постануть у всій своїй красі.

Ще одна спроба
Не погоджуйтеся на фото, які вам не подобаються. Зробіть ще одну спробу, інакше ризикуєте мати фотографію, що засмучує вас, у цінному документі.

314266
Головне – не перестаратися
Любі дівчата, роблячи макіяж для зйомки, пам’ятайте про те, що в даному випадку головне – не перестаратися. Залиште екстра підводку і помаду в стилі вамп для зйомок на вечірці, а тут будьте у своєму повсякденному, милому, злегка (наголос на цьому слові) прикрашеному образі. Ну, такому, яким пишалися б ваші мама з бабусею!


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено