Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМодні тенденції у вихованні дітей: в чому загроза?

Модні тенденції у вихованні дітей: в чому загроза?

Молоді батьки часто опиняються на роздоріжжі: як виховувати дитину? Чи варто вибрати перевірені десятиліттями класичні методи виховання, чи звернути увагу на сучасні педагогічні розробки? Це особистий вибір кожної родини. Проте, вчені досліджували наймодніші тренди виховання на сьогоднішній день і визначили ті, які в будь-якому випадку будуть небезпечні для малюка.

– Надмірна спортивна активність з перших днів життя, якою так захоплюються молоді фітнес-мами, не корисна дитині. Комбінувати грудничкове плавання з гімнастикою і активним масажем загрожує дефектами фізичного розвитку і навіть травмами при посиленому навантаженні. Крім того, в атмосфері постійного змагання з самою собою дитина може вирости егоїстичною і жорстокою, а також ставитися до своїх помилок надто критично.

– Обмеження харчування новонароджених не зробить їх більш стрункими в майбутньому. Немовлят слід годувати повноцінно, адже саме в цьому віці формується імунна система і звички харчування. «Дитячий жирок» не можна скидати за допомогою дієти: ставши трохи старшою, дитина почне активно рухатися і перестане бути “пухленькою”. Якщо, звичайно, сформувати їй правильну систему харчування.

style

– Відсутність нормального режиму дня і ночі у мами негативно відбивається на дитині. Якщо батьки засиджуються в іграх і соцмережах довгими вечорами, працюють вночі, не звертаючи уваги на дитину, вона починає відчувати себе непотрібною і втрачає довіру до старших. Будь-які ігрові розваги можна розділити з дитиною … або почекати пару років, поки вона не піде в школу, надавши мамі вільний час для хобі і роботи.

– Гіперопіка деяких мам робить з дітей невпевнених у собі «хлюпиків». Якщо батьки роблять все за дитину, вона не може в майбутньому навчитися самостійності і формує у себе десятки комплексів. Особливо, якщо батьки виконують за неї будь-яку роботу, примовляючи, що вона недостатньо розумна, сильна або витривала, щоб з нею впоратися.

nravstvennoe_vospitanie_1

– Конкурси та змагання, в які вмішуються мами, щоб потішити власне самолюбство, можуть обернутися стражданнями для дитини. Незліченні спортивні з’їзди і талант-шоу змушують малюка боятися принести мамі розчарування, якщо не вдасться здобути перемогу. Дитина не повинна бути здобутком батьків, важливо не забувати – з найбільш раннього віку вона вже є особистістю, яка здатна сама приймати рішення і обирати свій шлях.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено