Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧому він не дзвонить: відповіді на одвічне жіноче питання

Чому він не дзвонить: відповіді на одвічне жіноче питання

Чому він не дзвонить? Ось воно, основне питання всіх часів і народів. А не якісь там “Бути чи не бути”, “Що робити?”, “Де гроші? І” Кому на Русі жити добре? “

Все так добре починалося. Пара-трійка коктейлів, танці, полум’яні погляди … Ні, безумовно між вами пробігла іскра. А може, навіть і парочка побачень залишилася позаду. Ви малюєте в своїй уяві барвисті картини сімейної ідилії і тихі чаювання на дачній веранді. Але телефон зловісно мовчить. Що ж заважає чоловікові взяти чортів телефон і набрати ваш номер? Невже параліч? Чому він не дзвонить?

Тому що його збила вантажівка
Багато схильні драматизувати ситуацію і відразу ж думати про найгірше. Звичайно ж, з ним щось сталося! Інакше він обов’язково подзвонив би – кидаєтеся ви по квартирі, ковтаючи валеріану. Заспокойтеся. У 99,9% випадків з ним все в порядку. П’є пиво з друзями і у вус не дме. Побережіть нерви.

Тому що злодій напав
Вкрав телефон і всі контакти, відповідно, теж. Крім того, телефони забувають у таксі і на барних стійках, вони випадають з кишень і пропадають навіки вічні. Будемо сподіватися, що телефон знайдеться. В іншому випадку буде, як у пісні співається: втрачають люди один одного, а потім не знайдуть ніколи, ніколи. Надалі намагайтеся вивідати у чоловіка його адресу. Щоб напевно.

Тому що зуб болить
Так, люди іноді хворіють. Його цілком міг звалити грип, бронхіт. З раптовою втратою голосу. Загальновідомо, як важко чоловіки переносять навіть банальне ГРІ. Якби ваші стосунки встигли стати більш близькими, він обов’язково попросив би бульйон, аспірин і простого людського тепла. Жіночого в сенсі. Але на початковій стадії знайомства не кожен стане афішувати свої болячки. Тіште себе.

pochemy_ne_zvonit10_02

Тому що життя вирує
Природно, він дуже-дуже зайнятий. Зустрічі, переговори, звіти і дедлайни. Ну так. Так собі “відмазка”. Всі ми знаємо, що коли людина хоче, вона знайде хвилинку подзвонити. Є ж у нього час ходити в туалет і обідати, правда?

Тому що протверезів
Ось де сувора правда життя. З ким не буває? Перебрала людина небагато. Вранці прокинувся: тут пам’ятаю, тут не пам’ятаю. Телефонний номер є, уривки спогадів є, а сміливості не вистачає. А раптом ви крокодил?

Тому що просто секс
Ви вже встигли з ним переспати. Бінго! Ну так, випадково вийшло. Ви просто взяли одне таксі на двох. Хто винен? Звичайно ж, таксист. Тепер ви обираєте весільну сукню, а він переспав і далі пішов. Але це не тому, що все відбулося дуже швидко. Просто негідника цікавив тільки секс.

Тому що він басист
Або артист. Не в прямому сенсі, звичайно. Насправді він просто ловелас. Тобто у нього стільки дівчат, що він в них давно заплутався. Кому дзвонити, коли дзвонити, навіщо дзвонити – це, знаєте, справа темна. Вважайте, що відбулися легким переляком.

Тому що він стратег
Перш ніж подзвонити, він вичікує кілька днів, щоб набити собі ціну. Важко повірити, але іноді чоловіки теж читають дурні книжки із серії “100 способів закохати її в себе”, в яких дуже люблять давати подібні поради. Ну нехай. Чим би дитя не тішилося …

pochemy_ne_zvonit10_03

Тому що він нарцис
Він так захопився власною персоною і розпещений жіночою увагою, що чекатиме, поки ви подзвоните йому самі. А може, ви ще й ляпнули що-небудь не те на прощання, чим завдали травму травму його ранимій душі. Вам треба таке щастя? Радійте, що він не дзвонить.

Тому що грошей немає
Тобто взагалі ні копійки. Буває. Може, зарплату затримують, а може, диван новий щойно купив. Шкіряний. Треба ж вас в пристойну обстановку привести. Неважливо. Грошей немає. А що дзвонити без грошей? Запрошувати ж кудись треба. Замовляти щось. Чекайте надходження грошових коштів.

Бо не хоче
Ну ось це вже більше схоже на правду. Тільки ніхто не хоче собі в цьому зізнаватися, одну за однією перебираючи в думці перераховані вище причини. А він просто не хоче, і все. Якщо чоловік закоханий, зацікавлений і згорає від пристрасті, він зателефонує. І йому не завадить ні вантажівка, ні хвороба, ні зайнятість. Ось вам і вся арифметика.

Найкраще ця тема була проілюстрована в одному популярному серіалі. Всього однією лише фразою: “Ти його не зачепила. Все”.

– Ти його не зачепила, – сказала героїня. І в ста випадках була права. А в сто перший хлопця просто скрутила діарея.

Як бути?
Зателефонувати самій. Нічого страшного не трапиться. Небо не впаде на землю. За великим рахунком ваш дзвінок нічого в глобальному плані вже не змінить. Крім одного. Ви збережете собі час і, головне, нерви.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. Просто не хоче і вся відповідь і ту не повинно бути жоних іншх птань та відповідей. Не потрібно нічого зясовувати і видзвонювати бо тут нічого і ніхто не придумає нічого нового.

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено