Підписуйтесь на оновлення у FB або VK11 речей, які чоловіки ненавидять у сексі. Запам’ятайте їх

11 речей, які чоловіки ненавидять у сексі. Запам’ятайте їх

Більшість емоційно здорових чоловіків хотіли б бачити поряд з собою жінок, які отримують задоволення від сексу …

1. Чоловіки терпіти не можуть, коли жінки поводяться так, ніби вони не люблять секс.

Рішення полягає в тому, щоб не приховувати від чоловіка своєї чуттєвості і сексуальності. Дайте можливість собі насолодитися власною сексуальністю як у ліжку, так і поза ним. Говоріть чоловікові, що ви хочете його, чи не приховуйте від нього своїх сексуальних бажань, і ви побачите, як збудливо на нього це подіє!

2. Чоловіки не люблять жінок, які ніколи не виступають ініціатором в сексі. Чоловіки відчувають себе з ними скуто, що викликає у них роздратування.

Не приховуйте від чоловіків своїх бажань! Безумовно, ви часом теж можете бути відкинутою. Але він буде знати, що ви хочете його так само сильно, як він вас, а це завжди діє на чоловіків збудливо.

3. Чоловіки не люблять жінок, які не знають чоловічого тіла.

Не забувайте пестити все тіло чоловіка так, як би ви хотіли, щоб пестили вас. Запам’ятайте: ерекція у чоловіка аж ніяк не означає кінець прелюдії. Навчіться любити і пестити все тіло вашого чоловіка. Це дасть вам час самій більше збудитися, а йому – можливість переконатися, що ви любите його найбільше.

photo

4. Чоловіки не люблять, коли жінки покладають на них відповідальність за свій оргазм.

Любіть себе і не соромтеся говорити чоловікові про те, чого хочете. Пам’ятайте: він аж ніяк не зобов’язаний знати, як допомогти вам випробувати оргазм. Але він може стати для вас люблячим партнером. Поговоріть з ним про це, але не в ліжку. Поділіться своїми сексуальними уподобаннями.

5. Чоловіки терпіти не можуть, коли жінки поводяться в ліжку, як “сексуальні регулювальниці”.

“Сексуальна регулювальниця” постійно контролює процес любові. Дає повно інструкцій і поправляє свого партнера, ніби вона поліцейський на перехресті, який вказує, куди йому їхати. Ці “сексуальні регулювальниці” придумали собі, що знають, яким має бути секс, і намагаються нав’язати цей стереотип своїм партнерам.

Дайте чоловікові можливість вивчити ваше тіло, навчитися приносити вам задоволення. Якщо ж і в цьому випадку він залишиться, як і раніше бездушним, можливо, вам слід замислитися над питанням вашої сумісності і над тим, як би вам підлаштуватися один до одного.

6. Чоловіки терпіти не можуть жінок, байдужих у ліжку.

Дозвольте собі висловлювати свою чуттєвість, займаючись любов’ю. Говоріть своєму партнеру, як вам приємно те, що він робить; що вам подобається найбільше; що б ви хотіли зробити йому; як він вам подобається і чому. Показуючи своєму партнеру, яке задоволення ви отримуєте, займаючись з ним коханням, ви створюєте атмосферу інтимності навколо ваших взаємин.

7. Чоловіки терпіти не можуть жінок, які занадто багато говорять у ліжку.

Спробуйте провести такий експеримент: прислухайтеся до себе, коли будете кохатися з партнером наступного разу. Зверніть увагу на те, як багато ви говорите, що саме ви говорите і що при цьому відчуваєте. Якщо ви виявите, що говорите занадто багато, спробуйте сконцентрувати всі свої почуття на своєму тілі, зітхайте від задоволення і сфокусуйте свою підсвідомість на тому, що ви відчуваєте, а не на тому, що б ви хотіли сказати. Спробуйте пережити більше емоцій, не прагнучи описувати їх. А ще краще, спробуйте, займаючись коханням, не говорити нічого взагалі. Ви самі здивуєтеся, наскільки це складно.

8. Чоловіки терпіти не можуть жінок, які не стежать за собою.

У чоловіків викликають моторошне роздратування недбалий вигляд і погані звички жінки. Втім, те ж саме відчувають і жінки відносно неакуратності чоловіків. Чоловіки можуть не говорити вам про те, що їх дратує ваш зовнішній вигляд; навіть більше, вони навіть можуть заперечувати це.

Ніхто з нас не є фізично досконалим, але кожен може доглядати за собою, домогтися того, щоб бути приємним – добре пахнути, мати гарну шкіру. Адже все це так важливо в сексі. Складіть список того, що ви можете зробити, щоб стати більш сексуальною: змінити зачіску, використовувати лосьйони для тіла і т. д.

Ви – це те, що ви їсте. Якщо ви їсте жирну їжу – ви будете товстою. До речі, нечисте дихання і неприємний запах тіла зазвичай є ознаками поганої дієти. Зверніть увагу на їжу, зробіть ваш раціон більш здоровим. Ви відразу станете краще виглядати, краще себе почувати!

Займайтеся зарядкою, щоб виглядати і відчувати себе більш сексуальною. Наукові дослідження показують, що жінки, які займаються регулярно фізичними вправами, почувають себе більш сексуальними і отримують від сексу набагато більше задоволення, ніж ті, які цього не роблять.

55023_lyubov_romantika_mashina_transformery_lyudi_zakat__1920x1200_www.GdeFon.ru_

9. Чоловіків дратує, коли жінка не любить своє власне тіло і принижує свої достоїнства.

Жінки самі підказують чоловікам, як до них ставитися. Якщо ви постійно самі себе принижуєте і відзначаєте свої недоліки, рано чи пізно чоловік погодиться з вами! Навчіться любити своє тіло як прекрасний прояв жіночності. Складіть список з двадцяти пунктів і внесіть в нього те, що вам подобається у вас з фізичної точки зору. Запитайте у свого партнера, що йому у вас особливо подобається, і повірте йому! І не турбуйтеся, якщо він раптом виявить, що ви в чомусь недосконалі, – він уже знає це і все одно любить вас. Перестаньте принижувати себе перед своїм партнером. Не звертайте його увагу на обсяг ваших стегон. Не заперечуйте йому, коли він робить вам комплімент. Не скаржтеся на те, що погано виглядаєте. Якщо вам щось в собі не подобається, змініть це. У будь-якому разі не говоріть про це. І коли ваш партнер говорить вам, що ви гарні, скажіть: “Спасибі!”

10. Чоловіки терпіти не можуть жінок, занадто стурбованих своїм зовнішнім виглядом.

Пункт 9 був про жінок, які не стежать за собою. Пункт 10 стосується іншої крайності – жінок, яких мучить нав’язлива ідея: як вони виглядають. Найчастіше чоловіків дратують жінки, які зловживають косметикою. Справа в тому, що більшість чоловіків ненавидять макіяж. Вони нічого не мають проти вмілого використання косметики. Але найбільше, за моїми даними, їх дратують рум’яна і різні крем-пудри. Особливе роздратування викликають жінки, які фарбують губи після обіду прямо за столом на очах у чоловіка!
Незважаючи на те, що чоловіки цінують у жінках вміння одягатися, їх дратують жінки, які вважають, що вони завжди повинні бути чудово одягнені, які годинами приміряють у дзеркала наряди і які не відчувають себе комфортно в своєму одязі.
Чоловіки терпіти не можуть жінок, чиї зачіски ніби говорять: “Не чіпай!” Вони не люблять, коли на волоссі у жінки багато лаку, їм не подобаються начісування і зачіски, які не можна погладити руками без побоювання наштовхнутися на шпильки, заколки, гребінці. Чоловіки не люблять, коли жінки носять занадто багато прикрас. Нам це може здаватися гарним, а вони вважають це позбавленим смаку.

Запитайте свого чоловіка, що він думає про косметику та одяг. Це не означає, що ви повинні відмовитися від своїх власних смаків, щоб догодити чоловікові. Але багато жінок ніколи не обговорювали ці питання з чоловіками, яких люблять. Ви обоє можете дізнатися багато нового з цієї розмови. Будьте гарні насамперед внутрішньою красою.

11. Чоловіки не люблять надто серйозних жінок.

Для чоловіка почуття гумору є невід’ємною частиною його психологічного складу. Чоловіки постійно перебувають під тягарем відповідальності, над ними тяжіє необхідність досягти успіху, зробити все добре. Тому вони мають особливу потребу в сміху, щоб ставитися до себе трохи легше. Сміючись і пустуючи, вони знімають емоційне напруження. Жінки ж, які не мають почуття гумору, викликають у чоловіків роздратування.

670x446

Ніколи не давайте чоловікові відчути, що помилка, яку він здійснив у ліжку, – жахлива. Якщо він обняв вас занадто сильно або, навпаки, занадто слабо, якщо він ненароком смикнув вас за волосся, або притиснув вас так, що ви не можете зітхнути, не реагуйте на це так, ніби він скоїв злочин. Він буде цим принижений і абсолютно розчавлений. Спробуйте поглянути на цю ситуацію з почуттям гумору. Поставтеся до всього легше. Навчіться сміятися над собою, як в ліжку, так і поза ним. Іноді й вам дуже корисно стати маленькою дівчинкою. Вам самій буде веселішою, а для свого чоловіка ви станете ще більш привабливою і бажаною.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено