Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 речей, які можна робити разом

9 речей, які можна робити разом

Якщо вам стало нудно удвох, це не означає, що час розійтися. Достатньо лише знайти спільне заняття!

1. Приберіть подалі телефони, коли ви поруч

Зараз модно сидіти один навпроти одного, втупившись у смартфони. І дуже важливо позбутися від цієї звички хоча б на той час, поки ви обидва сидите вдома. Укладіть угоду про те, щоб тільки відповідати на дзвінки, поки вечеряєте або спілкуєтеся. А якщо це дуже складно, хоча б не читайте соцмережі в ліжку.

2. Готуйте разом

Інша модне віяння – здорова їжа, і тут ви можете доповнити вміння один одного в області кулінарії. Якщо ви живете разом або поруч, влаштовуйте кулінарні битви, якщо ні – готуйте страви разом.

3. Заводьте нових спільних друзів

Швидше за все, у вас різні групи друзів. Було б непогано завести парочку загальних! Ходіть на події місцевого значення, в улюблені бари і на концерти, спілкуйтеся з людьми та шукайте своїх по духу людей.

4. Ходіть на побачення

Відмінна ідея для тих, хто давно разом. Найчастіше вибирайтеся удвох куди-небудь. Звичайно, не варто витрачати на це все вільні гроші, але гарним побаченням стане і прогулянка в парку.

5. Більше сперечайтеся

Ця порада для тих, хто мало спілкується. Підбирайте аргументи, відстоюйте свої позиції, обговорюйте те, що кому не подобається. Лаятися і кричати не потрібно. Від аргументованих дебатів стосунки стануть тільки міцнішими.

6. Знайдіть спільне хобі

Вирушайте удвох кататися на гірських лижах або танцювати. Для цього варто вивчити, що пропонують клуби і центри поблизу, а також пошукати знижки на заходи, що вас цікавлять.

hobby7. Шукайте нове в своєму місті

Навіть якщо воно невелике, можна відправитися в невідоме кафе або на тимчасову виставку. Все це розбавляє монотонність буднів. А можна і в інше місто на вихідні податися.

8. Проводьте більше часу з сім’ями

Пообідайте з твоєї старшою сестрою та її чоловіком, поспілкуйтеся з племінниками. Це корисно і в емоційному плані, і як довгострокова інвестиція: рідня завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину.

9. Дивіться разом серіали

Кіно, шоу, спортивні змагання – що завгодно, лише б вам обом подобалося, а не для того, щоб просто зробити приємне, відсидівши поруч.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено