Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 ознак твоєї емоційної зради

10 ознак твоєї емоційної зради

Буває так, що в стосунках начебто все добре, але ти не перестаєш думати про того хлопця. Він може бути одним твоїх друзів, випадковим знайомим в Мережі або колишнім, з яким ви залишилися в добрих стосунках. І ти раз у раз зловиш себе на зрадницькій думці: «А що якщо …» Як розпізнати, що ви вже не просто друзі?

1. Ти ховаєш свою смс-переписку від партнера

Коли Той Хлопець надсилає повідомлення, ти всіма силами намагаєшся приховати цей факт. Дотримання особистих кордонів – це добре, але шпигунські хитрощі повинні насторожити в першу чергу тебе саму.

2. Спілкуючись із Тим Хлопцем, ти втрачаєш відчуття часу

Години летять, як хвилини, поки ви спілкуєтеся в месенджері, а під час домашнього сніданку ти не промовила ні слова, втупившись в екран? Обережніше, поки цей екран не став сигнальним вогнем для твого чоловіка!

3. Ти вибираєш інший маршрут, аби побачити його по дорозі

Відомо, що коли ми починаємо нові стосунки, на друзів залишається менше часу. Зараз ти відбираєш час у своїх стосунків заради … заради чого?

4. На зустрічі з Тим Хлопцем ти ніколи не кличеш нинішнього

Вільний простір у стосунках дуже корисний, але подумай, чому ти знову вирішила зустрітися зі своїм другом тет-а-тет? Якщо ви нікуди не ходите парою – це одне, а якщо тобі неприємно бачити третього на цій зустрічі – зовсім інше.

5. Ти порівнюєш свого чоловіка з Тим Хлопцем, часом навіть не усвідомлюючи цього

Твій партнер знову мовчав увесь вечір і надягнув джинси, які ти терпіти не можеш, а Той Хлопець був душею компанії і одягається за останньою модою? Ти граєш із вогнем!

o-cheating-spouse-facebook6. Ти розповідаєш Тому Хлопцеві те, що не говориш нинішньому

Можливо, ця історія з твого дитинства скаже про тебе більше, ніж десять епізодів із сьогодення – і чому тоді ти не вважаєш можливим розповісти її своєму чоловікові?

7. Іноді ти думаєш про те, що може бути між вами

Може, випадково, а може, навмисно, але ти допускаєш думку: ось якби у тебе не було хлопця, а у нього – дівчини, як далеко ви могли б зайти? Грань реальності тонша, ніж ти думаєш.

8. Ти ретельно чепуришся перед зустріччю з ним

Виглядати гарно, виходячи з дому, нікому не заборонено. Але якщо ти півгодини вибираєш помаду перед зустріччю з одним і ніколи не робиш цього для нинішнього чоловіка – запитай себе, чому.

9. Ви сидите дуже близько один до одного

На черговій вечірці ти відчуваєш його ногу поруч зі своєю – і мовчиш про це наступні 15 хвилин. Ти оцінюєш кількість і тривалість обіймів, скільки секунд ви дивилися один одному в очі – і ніяк не можеш вирішити, чи варто цього соромитися.

10. Читаючи цю статтю, ти бачиш перед очима конкретну людину

Якщо це дійсно так, у тебе два шляхи: зосередитися на нинішніх стосунках або розірвати їх і спробувати знайти щастя в інших. Єдине, чого тобі не варто робити, – жонглювати обома без їхнього відома. Будь чесна з усіма, а перш за все – з собою.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено