Підписуйтесь на оновлення у FB або VK3 способи зберегти стосунки з коханим

3 способи зберегти стосунки з коханим

Ваші взаємини з чоловіком не так безхмарні, як раніше? Експерти пропонують незвичайні варіанти, як можна все виправити!

Дивіться разом фільми

Здається, що це занадто добре, щоб бути правдою, але це так: спільний перегляд кінофільмів дійсно може допомогти налагодити стосунки! Так, у всякому разі, стверджує Ребекка Кобб, доктор філософії, один з авторів дослідження. Результати цього дослідження були опубліковані в «Журналі клінічної психології». Три роки вчені спостерігали за парами, які перебувають на межі розлучення, і виявилося, що відсоток розлучень у тих парах, які разом ходили в кіно, становив 11%, а в тих, що не дивилися кіно разом – 24%.

Важливо, каже Ребекка, не просто переглядати фільм, сидячи поруч, але і поговорити про нього. Обмінятися враженнями, поміркувати про дії героїв, можливо, порівняти їх із собою. Особливо корисні любовні мелодрами, в яких розігруються сценарії поведінки чоловіків і жінок у кризові періоди їх стосунків.

Додайте гумору

До тих пір, поки ви здатні жартувати над ситуацією і висміювати саму себе, ваш шлюб в безпеці! Таку сміливу заяву зробив Метью Джонсон, професор психології в Бінгемтонском університеті після спілкування зі 172 парами молодят.

yumorСамоіронія і здатність пожартувати, навіть в тому випадку, коли справи в парі йдуть не зовсім добре, як не дивно, зближують і дозволяють швидше пробачити партнера. І не тільки пробачити, але й зрозуміти: коли людина жартує над собою, її співрозмовник мимоволі переймається до неї симпатією – і з більшою готовністю вислуховує аргументи.

Дякуйте

Ми звикли думати, що конфлікт швидше розсмокчеться, якщо один партнер на час відсторониться від ситуації і перестане відповідати на бурчання або критику своєї другої половинки. А ось дослідники з університету Джорджія кажуть, що є ще більш оптимальний варіант. Не треба замикатися в собі або чекати, поки партнер охолоне – треба … подякувати йому за ті зусилля, які він вкладає у ваші стосунки.

Джерело

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено