Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 фраз, які зможуть погасити будь-який конфлікт

10 фраз, які зможуть погасити будь-який конфлікт

Коли атмосфера розжарюється, саме час проявити почуття такту і уникнути сварки. Ми знаємо 10 фраз, які допоможуть тобі зміцнити стосунки.

Давай зробимо перерву, обміркуємо все й разом приймемо рішення.

Щоб зупинити лавину негативу і претензій, краще просто зупинити потік свідомого і несвідомого словесного проносу, розслабитися і подумати, навіщо взагалі затівалася ця сварка? Може, ви просто зриваєте один на одному свій поганий настрій? Якщо так, то після перерви ви трохи розслабитеся, заспокоїтеся і причина конфлікту «розсмокчеться» сама собою.

Давай подумаємо разом, як вирішити проблему, зберігши наші стосунки?

Цією фразою ти вбиваєш двох зайців одночасно: по-перше, показуєш, що взаємини для тебе завжди на першому місці і ти не хочеш дозволяти жодному непорозумінню зіпсувати їх, а по-друге, погоджуєшся вислухати всі розумні доводи, щоб знайти компроміс.

У гніві ти ще гарніша, ніж зазвичай!

Нищівний нокаут всьому – зробити приємний комплімент і викликати добру посмішку. Справа в тому, що у будь-якої людини, яка почує на свою адресу щире захоплення, виробляється гормон серотин – гормон щастя, який має заспокійливий ефект. Не забувай, що ви прагнете зберегти стосунки, а не зруйнувати їх.

Добре, я розумію тебе.

Коли двоє людей знаходяться на стадії агресивних переговорів, кожен прагне в першу чергу донести до співрозмовника свою позицію: що не сподобалося, які почуття викликає ця ситуація. Але насправді дуже-дуже важливо по-справжньому почути другу сторону, спробувати зрозуміти її і поставитися до неї з можливою повагою.

Допоможи мені тебе зрозуміти.

Буває, що дві людини говорять абсолютно про різні речі, відмовляючись чути один одного. Якщо ти розумієш, що ваші думки розходяться, попроси співрозмовника спокійно і розважливо пояснити, чому він думає так, а не інакше, чим викликана така реакція. Це допоможе вирішити конфлікт і зміцнити стосунки.

Здається, ми зможемо вирішити цю проблему, адже було і гірше!

Якщо у вашому житті було серйозне переживання, яке ви вже подолали разом, то решта –дрібниці життя. Нагадай собі і своєму співрозмовнику, що в першу чергу ви – команда. А команда завжди діє в інтересах збереження союзу.

97875_900Як ти вважаєш, що я можу зробити, щоб поліпшити ситуацію?

Напевно, у твого співрозмовника вже є в голові результат, якого він хоче досягти. Важливо зрозуміти, що ж він хоче насправді: твоя згода, якісь дії, вчинок. Дізнавшись це, ти зможеш зрозуміти, навіщо взагалі потрібен був цей конфлікт, що від тебе вимагається і чи можеш ти піти на поступки.

Давай подивимося на цю проблему інакше.

Безумовно, один із головних секретів будь-яких взаємин – вміння подивитися на конфлікт з різних сторін. Ти злишся, що твій хлопець вирішив поїхати з друзями на вихідні на рибалку? Природно, ти засмучена, що не зможеш побути з ним наодинці, але, з іншого боку, у тебе з’явився час для самої себе! І його треба використовувати по максимуму: посидіти з подругами в кафе, випити пару міцних напоїв або сходити в улюблений салон на масаж. Задоволена жінка – добра жінка.

Давай обговоримо це спокійно, коли обидва будемо до цього готові.

Мало хто може прийти до світу, коли в голові вирують неабиякі пристрасті, вириваються образливі слова і хочеться довести свою правоту. Якщо конфлікт стає полем бою, краще здати зброю і продовжити переговори з білим прапором наступного дня.

Давай припинимо лаятися прямо зараз.

Взаємні звинувачення, крики і сльози можуть тільки погіршити ситуацію, відтягуючи рішення проблеми. Якщо ти пропонуєш співрозмовнику зупинитися, ти приймаєш позицію розважливої людини. Є випадки, коли безглуздо намагатися зрозуміти, хто правий, а хто винен.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено