Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 речей, які варто зробити замість зради

7 речей, які варто зробити замість зради

Люди зраджують, так буває. Це трапляється і в поганих стосунках, і у начебто хороших, і навіть в очевидно хороших. Якщо зрада відбулася в перших двох варіантах – можливо, варто розлучитися і йти далі. Але якщо ти все ж хочеш  зберегти взаємини – є речі, які можна спробувати зробити замість того, щоб зрадити у відповідь.

 

1. Відверта розмова

Можливо, настав той самий момент повної чесності, коли можна обговорити, чому ти задумалась про зраду. Тобі хочеться просто переспати з кимось? Запропонувати йому відкриті стосунки? Може, він зовсім не проти – але як дізнатися, якщо про це ніколи не говорили? Якщо ж відповідь тебе не влаштує – значить, пора переосмислити пріоритети або ваші взаємини в цілому.

2. Парна консультація

Якщо ви обоє готові до того, щоб присвятити в свої проблеми фахівця, – зробіть це, не відкладаючи на потім! Які б складності не затьмарювали ваші стосунки, завжди корисно розкласти все по поличках і зрозуміти, як діяти далі.

3. Романтика

Може, вам не вистачає тих приємних відчуттів, які були на початку роману? Поговоріть про це, спробуйте нові пози і секс-іграшки, пограйте в рольові ігри. І цілком можливо, ти знайдеш те, що шукаєш на стороні, в своїй власній постелі.

roantyka

4. Підтримка друзів

Поспілкуйтеся з людьми, які люблять і підтримують вас як пару. Проведіть із ними більше часу, згадайте найяскравіші моменти з загального минулого – така командна робота часто дає хороші результати.

5. Записки про нього

Витрати трохи часу і випиши все те, за що ти його любиш. Спогади про ті дрібниці, які роблять його кращим у твоїх очах, допомагають краще зрозуміти, куди рухатися далі.

6. Продовження боротьби

Якщо ці стосунки дійсно важливі для тебе, не опускай руки і зроби їх збереження головним пріоритетом на найближчий час. Якщо зрада означатиме безповоротний розрив взаємин, варто добре подумати, чи хочеш ти спільного майбутнього.

7. Відповідний момент для розставання

Якщо стан речей такий, що недостатньо просто разок із кимось переспати, значить, подумай про розставання. Вам обом буде простіше, якщо ви спочатку розійдеться, а потім підете на пошуки нових пригод. Тоді між вами не буде зради. І, нарешті, часом варто закрити одні двері, щоб відкрилися інші.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено