Підписуйтесь на оновлення у FB або VK16 доказів того, що чоловіки – як діти

16 доказів того, що чоловіки – як діти

Кажуть, перші 40 років дитинства в житті чоловіка – найскладніші … Ми любимо своїх благовірних, але іноді вигукуємо: «Що ви, як діти, чесне слово!» Ці «не дорослі» риси іноді здаються зворушливими, іноді – дратують, і все ж із ними доводиться миритися і шукати до них підходи. Не будеш же ти довго злитися на дитину, правда?

1. Вони ненавидять будь-яку нову страву або інгредієнт ще до того, як спробували. Скажи, як ти можеш ненавидіти суші, якщо раніше жодного разу їх не куштував?

2. Коли ти не приділяєш їм достатньо уваги, вони або дуються, або вередують.

3. Їм постійно доводиться підказувати, що надягти, щоб їх вбрання відповідало нагоді або погоді.

4. Якщо вони прокидаються і виявляють, що в горлі трохи дере, то тут же перетворюються на хворого Карлсончик, про якого треба піклуватися, укутуючи, роблячи компреси, відпоюючи чаєм із малиною і коньяком. «Що? У мене 36,9? Мій улюблений шуруповерт віддай Василю. А ігрову приставку я заповідаю Олегові».

болеет5. Зате до лікаря їх не заженеш, навіть якщо вони руку зламають. Доводиться насильно їх туди тягнути. Свято вірять в силу самозцілення або потай бояться уколів? Невідомо.

6. Коли вони роблять щось прикольне або корисне, вони завжди чекають, що їх похвалять, погладять по голівці і дадуть цукерку.

7. Вони всі пожвавлюються при вигляді жіночих грудей.

8. Вони не дають тобі спокійно спати. То твій коханий ворушиться, то сексу захотілося під ранок (хоча ти пропонувала з вечора, але тоді йому було лінь), то йому не дає спокою проблема, яку можна було спокійно обговорити за вечірнім чаєм.

спать9. Якщо ти вариш борщ хоч трішки не так, як їх мама, вони тут же заявлять: «Це не борщ!» Марно переконувати чоловіка в тому, що існують мільйони рецептів борщу. Залишається погоджуватися: «Так, це не борщ, це буряковий суп. А це не макарони по-флотськи, це паста».

10. Якщо у них з’явилася нова іграшка (на кшталт смартфона або дрелі) – все, вони не відірвуться від неї, поки не награються. І нехай весь світ зачекає.

11. Вони люблять відповідати «Ага!» і «Угу!» на твої довгі просторікування.

12. Їм доводиться нагадувати, щоб вони клали свій брудний одяг у кошик для прання та іграшки – на місце (бо дуже неприємно наступати на саморізи і виявляти косметику в машинному маслі).

13. Те ж саме – з прибиранням. Якщо ти не скажеш, щоб він прибрав брудну тарілку з тумбочки біля ліжка – вона буде там жити. А цвіль у чашці взагалі може стати йому як рідна, і ти ризикуєш уславитися вбивцею альтернативної цивілізації.

14. Ви йдете на пікнік або пляж – і ти кладеш в свою сумку не тільки свої речі, але і те, на чому ви обидва будете сидіти, пляшечку з водою, його книжку, плавки і рушник. Ти ж все одно з сумкою!

на пляже15. Тільки що вони не були голодні – і раптом різко зголодніли, і поки ти смажиш-париш, почуєш «А довго ще? Ну, скоро буде готове?»Щохвилини, як ніби чим частіше вони запитують, тим швидше сковорідка почне смажити, а каструля – варити. А замість цього закипаєш ти, але обід від цього швидше не готується.

16. «Люба, а де тут у нас ковбаска залишалася?» – кричать вони через усю квартиру, стоячи перед відчиненим холодильником. І ти повинна все покинути і мчати шукати їм ковбаску. Так і хочеться кожен раз відповісти: «У коробці з-під печива з наклейкою «Чай», в якій раніше зберігалася кава – невже не очевидно?»

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено